Energie

LED žárovky nejsou „jen“ superúsporné. Mají i další výhody

Stále jste si je ještě nepořídili? Máte nejvyšší čas to napravit. LED žárovky jsou často prezentovány jako „osvětlení nové generace“ a pravdou je, že oproti klasickým žárovkám mají mnoho podstatných výhod. V současné době jde o nejlepší technologii v dané oblasti a pravděpodobně tomu tak ještě hodně dlouho bude. Chcete-li se seznámit s největšími přednostmi LEDek, nepřestávejte číst.

Ušetříte spoustu energie

Přemýšlíte nad tím, jak ušetřit za elektřinu? LED žárovka vám to umožní. Její spotřeba je ve srovnání s ostatními zdroji světla téměř zanedbatelná. Konkrétně je o cca 85 % úspornější oproti standardní žárovce. Což je skvělá zpráva i pro provozovatele obchodů, hal či jiných velkých prostorů. Investice do LED osvětlení se vrátí poměrně rychle a z dlouhodobého hlediska přinese velkou úsporu elektrické energie.

Nebudete často měnit žárovky

Koho by bavilo neustále nakupovat nové žárovky, jejichž životnost není příliš dlouhá? Nic podobného vás s LEDkami nečeká. Životnost kvalitních produktů je kolem 50 tisíc hodin, což v praxi znamená, že nebudete muset výměnu řešit velmi dlouho. Kromě toho je LED osvětlení vysoce odolné vůči mechanickému poškození a vibracím. Na životnosti se nepodepíše ani časté zapínání a vypínání.

Účinnost LED žárovky je vysoká

LED žárovka se pyšní vysokou účinností. Zhruba desetkrát vyšší oproti klasické žárovce a dvojnásobnou ve srovnání se zářivkou. Pokud si pořídíte LED reflektor, budete mít jistotou, že efektivně osvětlíte i poměrně velkou plochu. Plného výkonu dosáhnete takřka okamžitě po zapnutí. Tedy bez zdlouhavého čekání, jak je tomu v případě jiných zdrojů světla.

Stylová dekorace

SMD LED čipy nachází uplatnění také při výrobě LED pásků. Ty se používají jako osvětlení pracovních ploch a v místech, kde by byla instalace jiného osvětlení zbytečně obtížná či zcela nemožná. LED pásky jsou praktické a velmi vkusné.

Přesvědčili jsme vás? Pak se po LED osvětlení poohlédněte u specializovaného prodejce na ledakce.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.