Energie

LED žárovky nejsou „jen“ superúsporné. Mají i další výhody

Stále jste si je ještě nepořídili? Máte nejvyšší čas to napravit. LED žárovky jsou často prezentovány jako „osvětlení nové generace“ a pravdou je, že oproti klasickým žárovkám mají mnoho podstatných výhod. V současné době jde o nejlepší technologii v dané oblasti a pravděpodobně tomu tak ještě hodně dlouho bude. Chcete-li se seznámit s největšími přednostmi LEDek, nepřestávejte číst.

Ušetříte spoustu energie

Přemýšlíte nad tím, jak ušetřit za elektřinu? LED žárovka vám to umožní. Její spotřeba je ve srovnání s ostatními zdroji světla téměř zanedbatelná. Konkrétně je o cca 85 % úspornější oproti standardní žárovce. Což je skvělá zpráva i pro provozovatele obchodů, hal či jiných velkých prostorů. Investice do LED osvětlení se vrátí poměrně rychle a z dlouhodobého hlediska přinese velkou úsporu elektrické energie.

Nebudete často měnit žárovky

Koho by bavilo neustále nakupovat nové žárovky, jejichž životnost není příliš dlouhá? Nic podobného vás s LEDkami nečeká. Životnost kvalitních produktů je kolem 50 tisíc hodin, což v praxi znamená, že nebudete muset výměnu řešit velmi dlouho. Kromě toho je LED osvětlení vysoce odolné vůči mechanickému poškození a vibracím. Na životnosti se nepodepíše ani časté zapínání a vypínání.

Účinnost LED žárovky je vysoká

LED žárovka se pyšní vysokou účinností. Zhruba desetkrát vyšší oproti klasické žárovce a dvojnásobnou ve srovnání se zářivkou. Pokud si pořídíte LED reflektor, budete mít jistotou, že efektivně osvětlíte i poměrně velkou plochu. Plného výkonu dosáhnete takřka okamžitě po zapnutí. Tedy bez zdlouhavého čekání, jak je tomu v případě jiných zdrojů světla.

Stylová dekorace

SMD LED čipy nachází uplatnění také při výrobě LED pásků. Ty se používají jako osvětlení pracovních ploch a v místech, kde by byla instalace jiného osvětlení zbytečně obtížná či zcela nemožná. LED pásky jsou praktické a velmi vkusné.

Přesvědčili jsme vás? Pak se po LED osvětlení poohlédněte u specializovaného prodejce na ledakce.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.