I v malé kuchyni se může setkat celá rodina

Bydlíte-li v menším bytě, pravděpodobně jste již na vlastní kůži poznali, že není nafukovací a každé řešení, které vám ušetří kousek místa, vítáte s otevřenou náručí. Kamenem úrazu malého bytu bývá především kuchyně, ve které s prostorem příliš kouzlit nejde. Jistě, můžeme sáhnout po vestavěných spotřebičích a do jisté míry „okleštit“ kuchyňskou linku, ale i navzdory mnoha kompromisům se má vícečlenná rodina problémy vměstnat ke stolu. A je to právě společná snídaně, večeře nebo oběd, při kterých se se svými blízkými tak rádi setkáváme. Máme si snad pohodové okamžiky s rodinou odpírat je kvůli tomu, že se do kuchyně nevejdeme?

Nedostatek místa vyřeší rohová lavice

A nejde jen o kuchyni, podobný problém můžeme řešit i na chatě, kde kuchyňka také nenabývá megalomanských rozměrů. Jak z toho ven? Vzpomeňte si na svou poslední dovolenou v hotelu nebo oběd ve stravovacím zařízení. Nedostatek prostoru ke stravování může jednoduše vyřešit pomocí rohové lavice! Heuréka, proč nás to nenapadlo dřív? Rohové lavice, toliko populární v minulosti, jsou stále nedílnou součástí nabídky kuchyňských studií a překvapí vás, že si v designu i provedení nezadají s klasickými kuchyňskými sestavami. Fakt, že jídelní stůl nahradíte rohovou lavicí tak rozhodně neznamená, že své kuchyni uberete na estetice. Naopak, možná se vám podaří najít kousek, který v ní vytvoří útulné zákoutí, ve kterém budete trávit spoustu času.

Češi ve výrobě jídelních setů válí

Pokud vás možnost, jak kuchyni „nafouknout“, zaujala, nezapomeňte se podívat na galerii moderních rohových lavic od předního českého výrobce IKTUS (iktus.cz). Firma vyrábí kuchyňský jídelní sety s ohledem na originální desing, dokonalé zpracování kvalitních materiálů a ergonomii. Již řadu let dováží zásobuje středo a západoevropské trhy a udělá skvělou službu i vám. A když nic jiného, alespoň načerpáte inspiraci. Jídelní lavice  

Publikováno: 03. 06. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: iktus | jídelní sety | rohové lavice