Kuchyně

I v malé kuchyni se může setkat celá rodina

Bydlíte-li v menším bytě, pravděpodobně jste již na vlastní kůži poznali, že není nafukovací a každé řešení, které vám ušetří kousek místa, vítáte s otevřenou náručí. Kamenem úrazu malého bytu bývá především kuchyně, ve které s prostorem příliš kouzlit nejde. Jistě, můžeme sáhnout po vestavěných spotřebičích a do jisté míry „okleštit“ kuchyňskou linku, ale i navzdory mnoha kompromisům se má vícečlenná rodina problémy vměstnat ke stolu. A je to právě společná snídaně, večeře nebo oběd, při kterých se se svými blízkými tak rádi setkáváme. Máme si snad pohodové okamžiky s rodinou odpírat je kvůli tomu, že se do kuchyně nevejdeme?

Nedostatek místa vyřeší rohová lavice

A nejde jen o kuchyni, podobný problém můžeme řešit i na chatě, kde kuchyňka také nenabývá megalomanských rozměrů. Jak z toho ven? Vzpomeňte si na svou poslední dovolenou v hotelu nebo oběd ve stravovacím zařízení. Nedostatek prostoru ke stravování může jednoduše vyřešit pomocí rohové lavice! Heuréka, proč nás to nenapadlo dřív?

Rohové lavice, toliko populární v minulosti, jsou stále nedílnou součástí nabídky kuchyňských studií a překvapí vás, že si v designu i provedení nezadají s klasickými kuchyňskými sestavami. Fakt, že jídelní stůl nahradíte rohovou lavicí tak rozhodně neznamená, že své kuchyni uberete na estetice. Naopak, možná se vám podaří najít kousek, který v ní vytvoří útulné zákoutí, ve kterém budete trávit spoustu času.

Češi ve výrobě jídelních setů válí

Pokud vás možnost, jak kuchyni „nafouknout“, zaujala, nezapomeňte se podívat na galerii moderních rohových lavic od předního českého výrobce IKTUS (iktus.cz). Firma vyrábí kuchyňský jídelní sety s ohledem na originální desing, dokonalé zpracování kvalitních materiálů a ergonomii. Již řadu let dováží zásobuje středo a západoevropské trhy a udělá skvělou službu i vám. A když nic jiného, alespoň načerpáte inspiraci.

Jídelní lavice

 

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.