Elektronika

Wifi termostat: Regulujte teplotu v domácnosti ze svého smartphonu

Máte pozitivní vztah k moderním technologiím? V tom případě budete z inovativního termostatu Heatmiser neoStat nadšení. Byl navržen tak, aby nahradil běžné termostaty napájené standardními prostředky a poskytoval mnohem vyšší uživatelský komfort. Ten spočívá především v množnosti vytvoření síťového systému s místním, a pozor – i dálkovým přístupem. Připravte si své smartphony a tablety, vážení. Díky neoStatu se vaše domácnost zařadí mezi ty „chytřejší“.

Co je to neoStat a proč byste ho měli chtít i vy?

Již v úvodu zaznělo, že jde o moderní wifi termostat, který můžete ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Je určen pro regulaci libovolného zdroje tepla, který je připojen k elektrické síti – tepelného čerpadla, elektrického/plynového kotle, elektrického podlahového vytápění, automatického kotle na uhlí nebo peletkového kotle. Díky mobilní aplikaci, která je k dispozici zcela zdarma, je možné bezdrátový termostat ovládat odkudkoliv.

wiwi termostat

Představte si, že si zapnete topení na chatě s několikahodinovým předstihem. Dorazíte do vytopeného objektu a vyhnete se nepříjemnému čekání na to, než se vytopí. V rámci aplikaci navíc můžete nastavit až 4 různé časové režimy, na základě kterých se bude teplota v daném čase automaticky měnit.

Další charakteristické vlastnosti

Možná vás napadlo, jak se systém ovládá, když zrovna není k dispozici internetové připojení. Nemusíte mít strach, v případě selhání lze ovládat pomocí klávesnice, která je součástí termostatu. A poté, co se připojení k internetu obnoví, zařízení neoHub (je součástí sady, připojuje se na router) se automaticky připojí ke cloudu a opětovně aktivuje ovládání prostřednictvím aplikace.

bezdrátový termostat

Systém Heatmiser byl od počátku navržen tak, aby našel využití také v domech s více zónami. V praxi jde o možnost zapojení několika termostatů a individuálním nastavením teploty v jednotlivých zónách. Instalace je jednoduchá a funguje na principu „plug and play“ – připojíte a můžete začít používat.

Pokud vás moderní pokojový termostat zaujal, přečtěte si o něm další informace na www.ovladani-vytapeni.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.