Skvělé tipy

Je libo herna s kulečníkem a fotbálkem?

Většinou se věnujeme zařízení, bez kterého se bydlení (ne)obejde. Prozradili jsme vám, na co si dát pozor při výběru sedačky, postele či obývací stěny. Vysvětlili jsme vám výhody kuchyně na míru oproti sériově vyráběným linkám, doporučili jsme optimální řešení vytápění… A úplně jsme zapomněli na to, že domov by neměl být jen útulný, ale také zábavný. V praxi to samozřejmě jde tak trochu ruku v ruce, což potvrzuje dnešní výběr her. Aneb kdo si hraje, nezlobí. Vpusťte do svého interiéru trochu světské zábavy!

1. Stůl na pool

Kde jinde začít, než u kulečníkového stolu? Nesplněný sen většiny mužů, který dokáže „vykouzlit“ unikátní atmosféru. Nikdy jste po něčem podobném netoužili? Tak přestaňte snít a prostě si ho pořiďte. Kulečníkový stůl na pool z javorového dřeva vás bude stát lehce přes 7000 Kč. Balení obsahuje vše, bez čeho se při hře neobejdete. Tedy tága a sadu koulí. Pokud si s 5,5 ft stolem nevystačíte, připlaťte si za větší 7 ft variantu. V každém případě získáte víc než jen hru – kulečníkový stůl je dominantní prvek, na který je radost koukat.

kulecnikovy-stul-pool-billiard-kulecnik-55-ft-s-vybavenim

2. Stolní fotbálek

A když už budete zařizovat hernu, nesmíte zapomenout ani na stolní fotbálek. I ten se bude v interiéru vyjímat a užijete si s ním spoustu nezapomenutelných chvil. Pořizovací cena profesionálního stolního fotbálku vyrobeného z MDF je zhruba 5 000 Kč. Stůl má spoustu chromovaných doplňků a je k mání v luxusní bílé i elegantní černé barvě. Díky zkoseným rohům se nestane, že by míček uvízl mimo hrací plochu.

stolní fotbal

Jste nadšení a představujete si, jak to u vás bude vypadat, až vybudujete hernu? Není na co čekat. Vydejte se na www.salmax.cz a vyberte si svůj nový kulečníkový stůl, fotbálek a případně i další herní prvky jako sada na poker, žetony, ale také pingpongový stůl nebo jiné stolní hry. Rozhodně je z čeho vybírat!

Tip na závěr: další inspiraci najdete na tomto webu o bydlení.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.