Interiér

Bez garnýže záclony nepověsíš aneb jak vybrat tu správnou

Vylepšování bydlení je nekonečný seriál a dnes bychom se rádi zaměřili na méně dominantní, ale přesto důležitý prvek, bez kterého se interiér neobejde. Čím větší úsilí věnujeme výběru vhodné podlahy, nábytku a dalšího zařízení, tím spíše zapomínáme na drobnosti, které nás sice neuhodí do očí hned při vstupu do místnosti, ale jejich absence může celkový dojem o to víc pokazit. Na mysli máme garnýže a záclonové tyče, na kterých máme tendenci šetřit a kupovat nekvalitní a nevzhledné kusy u vietnamských prodejců.

Bydlení by mělo být na míru, stejně tak i garnýže

Zkuste se zamyslet nad tím, kolik času jste věnovali výběru baterie do koupelny nebo interiérových klik. Ani v jednom případě nejde o prvky, které by byly větší než garnýž a přesto je vybíráme tak, aby korespondovaly se zbytkem interiéru. Na místě je proto otázka, kde se po garnýžích na míru poohlédnout. Nevypadají nakonec všechny skoro stejně?

Nepropadejte mylnému dojmu a podívejte se na široký výběr garnýží, které nabízí internetový prodejce garnyzekovove.cz. Momentálně si můžete vybrat z několika tisíc položek, mezi kterými najdete garnýže v různých designových stylech (nechybí hranaté, lankové, prestižní ani extravagantní) a povrchových úpravách (měď, stříbro, onyx, chrom, nerez…). Je téměř vyloučeno, že byste mezi nimi nenašli model, který vašemu bydlení nepadne jako ulitý,

Nakupujte tam, kde je kvalita nejlevnější

Kovové garnýže a záclonové tyče jsou samozřejmě dražší než lacině působící kusy z nekvalitních materiálů, ale v poměru ceny a kvality nemají konkurenci. Jsou vyrobeny v Evroské unii a jejich životnost se pohybuje kolem 30 let. Stačí si spočítat, kolikrát byste museli obměnit levnější, ale méně kvalitní garnýže a dojdete k závěru, že se připlatit vyplatí. V e-shopu garnyzekovove.cz jsou navíc k mání za mnohem nižší ceny než u běžných prodejců a ty nejlevnější typy začínají na několika desítkách korun.

 

Extravagantní garnýž

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.