Skvělé tipy

Jaká dlažba do koupelny je ta pravá? Kvalitní a se skvělým designem

Plánujete vybudování nové koupelny nebo rekonstrukci té stávající, která již přestala vyhovovat vašim potřebám? Pak vše dobře naplánujte a promyslete. Nová koupelna by měla být koncipována tak, aby vyhovovala potřebám všech členů domácnosti, kteří ji budou využívat. A navíc musí skvěle vypadat.

V koupelně je hygiena na prvním místě

Koupelna je místností, která má za všech okolností zářit čistotou. Jen tak vám poskytne to pravé prostředí pro očistu těla i ducha. Je tedy třeba zajistit, aby bylo možné veškeré povrchy rychle a bez zbytečné námahy pravidelně omývat. Právě proto je nejoblíbenější podlahovou krytinou do koupeny dlažba. Nejen, že skvěle vypadá; kvalitní a správně položená dlažba je odolná a v žádném případě jí neprosákne ani kapka vody do spodního podlaží. A obklady do koupelny zase ochrání stěny kolem umyvadla, sprchového koutu i vany.

Vyberte si ten pravý design

Dnešní nároky na vzhled interiéru domu i bytu jsou vysoké. A koupelna není výjimkou. Naopak, právě u ní se stále více dbá na estetiku, vysoký komfort a čistotu designu. V nabídce prodejců najdete široký sortimenty koupelnových obkladů i dlažby. Vybrat si můžete z nepřeberné škály barev, designů i tvarů. Je jen na vás, zda upřednostníte střízlivou eleganci, romantiku, přírodní vzhled nebo výrazné moderní barvy. Jen mějte na paměti, že se jedná o dlouhodobou investici. Volte tak, aby koupelnové prvky ladily s dlažbou i obklady.

Kvalita je na prvním místě

Podceňovat kvalitu materiálu a zpracování dlažby se v případě koupelny rozhodně nevyplácí. Vybírejte produkty od osvědčených výrobců a nakupujte u spolehlivých prodejců. Důležitá je i šíře služeb, kterou daný dodavatel dlažby a obkladů nabízí; pokud si vyberete dovozce, který nabízí i bezplatné poradenství, dopravu zdarma a slevy u větších objednávek, rozhodně neuděláte chybu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.