Jaká dlažba do koupelny je ta pravá? Kvalitní a se skvělým designem

Plánujete vybudování nové koupelny nebo rekonstrukci té stávající, která již přestala vyhovovat vašim potřebám? Pak vše dobře naplánujte a promyslete. Nová koupelna by měla být koncipována tak, aby vyhovovala potřebám všech členů domácnosti, kteří ji budou využívat. A navíc musí skvěle vypadat.

V koupelně je hygiena na prvním místě

Koupelna je místností, která má za všech okolností zářit čistotou. Jen tak vám poskytne to pravé prostředí pro očistu těla i ducha. Je tedy třeba zajistit, aby bylo možné veškeré povrchy rychle a bez zbytečné námahy pravidelně omývat. Právě proto je nejoblíbenější podlahovou krytinou do koupeny dlažba. Nejen, že skvěle vypadá; kvalitní a správně položená dlažba je odolná a v žádném případě jí neprosákne ani kapka vody do spodního podlaží. A obklady do koupelny zase ochrání stěny kolem umyvadla, sprchového koutu i vany.

Vyberte si ten pravý design

Dnešní nároky na vzhled interiéru domu i bytu jsou vysoké. A koupelna není výjimkou. Naopak, právě u ní se stále více dbá na estetiku, vysoký komfort a čistotu designu. V nabídce prodejců najdete široký sortimenty koupelnových obkladů i dlažby. Vybrat si můžete z nepřeberné škály barev, designů i tvarů. Je jen na vás, zda upřednostníte střízlivou eleganci, romantiku, přírodní vzhled nebo výrazné moderní barvy. Jen mějte na paměti, že se jedná o dlouhodobou investici. Volte tak, aby koupelnové prvky ladily s dlažbou i obklady.

Kvalita je na prvním místě

Podceňovat kvalitu materiálu a zpracování dlažby se v případě koupelny rozhodně nevyplácí. Vybírejte produkty od osvědčených výrobců a nakupujte u spolehlivých prodejců. Důležitá je i šíře služeb, kterou daný dodavatel dlažby a obkladů nabízí; pokud si vyberete dovozce, který nabízí i bezplatné poradenství, dopravu zdarma a slevy u větších objednávek, rozhodně neuděláte chybu.

Publikováno: 11. 07. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam