Finance

Stále můžete dostat výhodnou hypotéku

Sen o novém bydlení se může realizovat velmi jednoduše. V případě, že nemáte dostatek financí na koupi nového domu či bytu v hotovosti, můžete zažádat o hypotéku. Tento finanční produkt patří k nejvyhledávanějším typům úvěrů a pomáhá především mladým lidem, kteří potřebuj své vlastní zázemí. Díky hypotéce si mohou dopřát vlastní bydlení ihned a nečekat mnoho let na to, až se jim podaří našetřit dostatek peněz. Stojíte o nové bydlení i vy? I navzdory špatné ekonomické situace v České republice, potažmo celé Evropě, máte stále možnost získat výhodnou hypotéku.

Ačkoliv nás ekonomové a analytici strašili, že se situace zhorší natolik, že se hypotéční úvěr stane pro většinu z nás nedosažitelný, nestalo se tak. Banky i nadále vesele poskytují hypotéky všem, kteří splňují podmínky, tedy jsou dostatečně bonitní. Máte-li stálé zaměstnání, žádné větší finanční závazky a záznam v registru dlužníků, pravděpodobně vám bude hypotéka schválena. Zajímají vás konkrétní čísla? Existuje jednoduchý způsob, jak to zjistit. Využijte oblíbené aplikace s názvem hypotéční kalkulačka a obratem se dozvíte, zda máte nárok na hypotéku, na jak vysokou částku a jak dlouho budete splácet.

Hypotéku můžete využít pouze na striktně vymezené účely, které stanoví věřitel. Úvěr můžete čerpat po částech či jednorázově, budete však muset doložit, že jste finance skutečně využili k financování vlastního bydlení, rekonstrukce, nákupu pozemků a věcí s tím spojených. Abychom byli konkrétní a nasměrovali vás na výhodnou hypotéku, přečtěte si podmínky hypotéky od Hypotéční banky. Pravděpodobně vás zaujmou natolik, že se rozhodne sjednat si úvěr právě u ní.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.