Zahrada a rostliny

Jak zabavit děti během léta? Pořiďte jim bazén a postavte na zahradě dětské hřiště!

Léto, období, jehož nástupu se většina z nás nemůžu dočkat, je na spadnutí a je jen na nás, jak prosluněné dny strávíme. A protože předpokládáme, že ani vy nebudete po celou dobu na dovolené a naopak využijete volno k relaxaci na zahradě, prozradíme vám, jak zabavit vaše ratolesti. Školky a školy jsou během letních prázdnin zavřené a vzhledem k tomu, že teplé počasí děti láká ven, budete se muset postarat o to, aby nevymýšlely vylomeniny a naopak se hezky pobavily. Ideálním prostředkem je bazén a nejrůznější atrakce, které bývají na dětských hřištích. Proměňte svou zahradu na zábavní park a děti vás budou milovat!

Bez bazénu to v létě nejde

Bazénový vysavačLéto bez vody? Ani nápad. Děti dokáží ve vodě strávit třeba celý den a to i navzdory tomu, že vy do ní nestrčíte ani prst. Přesto by byla škoda, kdybyste si pohodové koupání nedopřáli i vy a proto zvolte takovou velikost bazénu, aby odpovídala počtu osob, které se v ní budou koupat současně.

Připravte se však na to, že děti dostanou do bazénu spoustu nečistot – trávou počínaje, kamínky konče. S tím však hravě poradí bazénový vysavač, který vyčistí dno a spodní část stěny. Vyšší modely i stěny s vodní linkou a to dokonce bez vaší pomoci. V případě většího bazénu se investice do robotu vyplatí a to hned z několika důvodů – nebudete ztrácet čas mechanickým čištěním a zároveň ušetříte za náklady spojené s chemickým čištěním.

Dopřejte dětem vlastní hřiště

Bazén již máte, pusťte se tedy do budování dětského hřiště. Jeho výsledná podoba závisí na množství finančních prostředků, které jste ochotni investovat a samozřejmě i na dispozicích vaší zahrady. Základním kamenem by mělo být pískoviště a dětský domeček – tyto atrakce patří k nejoblíbenějším a děti si s nimi opravdu vyhrají. Nezapomeňte ani na trampolínu, se kterou si, podobně jako v případě bazénu, užijete i vy.

Možností je spousta – dětská hřiště na zahradu mohou mít mnoho podob, ale v každém případě vsaďte na kvalitní materiály a bezpečnost. Jednotlivé prvky dětského hřiště nesmí být napuštěny závadnými látkami a neměly by děti ohrožovat ostrými rohy nebo vyčnívajícími šroubky.

Bazénové roboty a kvalitní prvky pro dětské hřiště najdete na www.aztechnika.cz. S cenami a kvalitním servisem oblíbeného prodejce byl spokojen i Petr Kotvald a vy budete jistě také.

Dětské hřiště

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.