Interiér

Posuvné dveře jsou elegantní a zároveň praktické

Posuvné dveřeNedostatek prostoru je věčné téma a čas od času se s ním potýkáme všichni. A vůbec nejhorší je, když se jako sardinky cítíme doma. Mezi nejkritičtější místa v každém bytě patří prostor kolem vstupu do koupelny či záchodu. Všichni důvěrně známe situace, kdy se musíme nalepit na stěnu, abychom se vyhnuli otevírajícím se dveřím. A co teprve nutnost neustálého otevírání a zavírání dveří, které výrazně zasahují do prostoru, což se týká nejen těch koupelnových, ale vůbec všech dveří? Existují jen dvě možnosti, jak problém vyřešit – dveře nadobro vysadit, nebo sáhnout po mnohem elegantnějším a hlavně praktičtějším řešení – posuvných dveřích.

Proč otevírat, když je můžeme posouvat

Posuvné dveře mají hned několik výhod. Kromě toho, že působí velmi moderně a dodají interiéru na estetice, nijak nenarušují okolní prostor a nic jim nebrání v zavírání a otevírání. Chcete-li se však vyhnout případným problémům s obvodovou těsností, měli byste se obrátit na prověřeného výrobce, který má s výrobou dveří posuvného typu bohaté zkušenosti. Jedním z nich je i společnost ORSABAC s.r.o., která nabízí jedno i dvoukřídlé posuvné dveře KEVIN s možností výroby posuvného křídla k současným křídlovým dveřím. To je dobrá zpráva pro ty, kteří se nechtějí vzdát stylových křídlových dveří, ale zároveň touží po možnosti posuvného otevírání.

Posuvné dveře KEVIN se chlubí pětiletou zárukou a ve standardních rozměrech je výrobce dodává do deseti dnů a to po celé České republice. Vzdálenost vnější hrany křídla je jen 35 mm od stěny a hodí se proto i pro velmi úzké chodby. Posuvné dveře je navíc možno opatřit zámkem FAB a aretací proti otevření (u dveří s horním pojezdem). Objednáte-li si posuvné dveře v sériových rozměrech, nemusíte platit žádnou zálohu předem. Produkty si můžete prohlédnout přímo na webových stránkách výrobce posuvnedverekjadru.cz.

Štítky

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.