Skvělé tipy

Jak vybrat vanu, ve které si zarelaxujete?

Sprchový kout je praktický a v menší koupelně více než žádoucí. Přesto se však vaně v určitém ohledu nevyrovná. Znáte snad lepší pocit, než dlouhou relaxaci v horké koupeli? Moderní koupelna je synonymem pro harmonickou oázu klidu a po dlouhém dni plném stresu v ní vždy najdeme útočiště. Jenomže ne všechny vany, byť na první pohled krásné, jsou adekvátně pohodlné. Vybrat ten správný model není (s ohledem na obrovskou nabídku) tak snadné. Proto jsme pro vás připravili několik praktických tipů, které vám při výběru nové vany přijdou vhod.

Při výběru vany byste měli brát ohled především na dispozice koupelny. Populární jsou nejen obdélníkové, ale také rohové varianty. Rohová vana nabízí spoustu prostoru a nachází uplatnění zejména ve větších koupelnách. V případě prostorného interiéru samozřejmě můžete popustit uzdu fantasii a sáhnout po jiném atypickém tvaru.

Aktuální trendy přejí také volně stojícím, kruhovým a zápustným vanám. Nezapomeňte, že zapuštěné vany usnadňují vstup, ale naopak znesnadňují výstup. Vstup do volně stojící vany usnadní nástupní schůdek.

Pro pohodlný vstup by výška vany neměla přesahovat 60 cm.

Toužíte-li po vaně, ve které si opravdu odpočinete, zvolte model s dostatečnou hloubkou. Tedy takový, kde vám bude voda sahat až ke krku, aniž byste se nepřirozeně krčili. Ideální jsou vany s anatomicky tvarovanou zádovou částí a opěrkou hlavy. Pomyslnou třešničkou na dortu budiž hydromasážní vany s důmyslným systémem masážních trysek.

Pozor: Budete-li vanu využívat také jako sprchový kout, zaměřte se na modely s rovným a bezpečným dnem!

V současné době si na své přijde opravdu každý. Tedy nejen ti, kteří preferují samostatnou relaxaci, ale také ti, kdož touží po společném koupání s partnerem či s dětmi. Patříte-li do této skupiny, poohlédněte se po vaně ve tvaru osmičky, srdce nebo po rozšířené rohové vaně.

Tip na závěr: Moderní vany jako stvořené pro relaxaci, ale také sprchové / vanové zástěny pořídíte na www.koupelnypegas.cz. Spolehlivý prodejce nabízí špičkové výrobky za velmi příjemné ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.