Interiér

Chcete si pořídit nové podlahy? Investujte do kvalitního dřeva

Pokud plánujete rekonstrukci rodinného domu, respektive bytu, vezměte to rovnou od podlahy, a to doslova. V současné době je velice oblíbené dřevo, neboť dokonale zapadne do rustikálně i nadčasově řešeného interiéru. S kvalitními dubovými podlahami rozhodně neprohloupíte, navíc životnost je mnohonásobně větší, než je tomu u levnějších laminátových podlah. V následujících řádcích vám prozradíme, co vám momentálně trh nabízí.

Pro realizaci dřevěné podlahy se používá především dub, a to pro jeho odolnost, dlouhou životnost a trvanlivost. Stejně tak je dekor nezaměnitelný a působí elegantně. Co se dekoru týče, ještě jsou oblíbené dekory jasanové, ořechové a teakové. Specifickou skupinou jsou takzvané Rigid podlahy, s nimiž pochodíte nejen v obytných, ale i komerčních prostorách.

Dřevěné podlahy mají šmrnc

Při výběru dřevěné podlahy se zaměřte hlavně na materiál, rozměry a celkový počet metrů čtverečních. Pokládku je dobré svěřit do rukou profesionálů, již mají dlouholeté zkušenosti. Dřevěné plovoucí podlahy totiž nejsou nejlevnější záležitostí, a tak by byla obrovská škoda, kdyby výsledek nevypadal dokonale jen kvůli tomu, že jste šetřili na práci.

Rigid podlahy jsou příjemné a odolné

Ve všech ohledech je perfektní vinylová Rigid podlaha, která se dostává do popředí se svými vlastnostmi. Podlaha je pevná, stálá a vysoce odolná vůči mechanickému poškození. V neposlední řadě je hřejivá a příjemná na dotek. Po designové stránce rozhodně neztrácí, protože má několikavrstvý profil s minerálním jádrem. Samozřejmostí je také voděodolnost a stálost. Rigid podlaha si poradí se změnou teplot, tudíž je vhodná i v případě, že plánujete podlahové vytápění.

Pro podlahové topení se používají i betonové podlahy, ovšem ty působí docela chladně. Dřevěné a vinylové podlahy mají v této oblasti navrch.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.