Broker vám může výrazně usnadnit cestu za vlastním bydlením

Jak dlouho už přemýšlíte o vlastním bydlení nebo rekonstrukci toho stávajícího? Pokud je „jediným“ omezením nedostatek finančních prostředků, můžete ho jednoduše vyřešit pomocí hypotéky. Nic nového pod sluncem? Pokud však nesledujete aktuální dění na hypotéčním trhu, dost možná vám unikly úrokové sazby, které jsou momentálně na historickém minimu. Zkrátka a dobře - správná doba na vyřízení hypotéky je právě TEĎ!

Hypotéka nyní patří mezi nejžádanější typy úvěrů a ti, kteří o ní delší dobu uvažovali, vycítili, že se vhodnější příležitost jen tak nenaskytne. Dnes se však nebudeme zabývat okolnostmi, proč jsou sazby velmi nízké, ale prozradíme vám, jak ušetřit ještě více. Jde to poměrně jednoduše, prostřednictvím specializovaného brokera.

Běžný makléř vám bude tvrdit, že hypotéka, kterou nabízí, je ten nejvýhodnější. Broker vám však nabídne skutečně nejvýhodnější variantu. Jak je to možné? Brokeři disponují licencí k distribuci finančních produktů a to od většího počtu bank, které jim vyplácí přibližně stejné provize. Nic je tak nenutí nabízet konkrétní produkt a naopak ho klientovi vyberou na míru. Kvalitní broker navíc za své služby nepožaduje žádný poplatek.

Jedním z předních brokerů, kteří nabízí sjednání úvěru, stejně jako refinancování hypotéky, kterou již využíváte, je Finanční Broker Online (FBO). V případě FBO se můžete spolehnout na kompletní servis a partnerství po celou dobu využívání úvěru. Nenechá vás na holičkách a můžete se na něj spolehnout, kdykoliv budete potřebovat.

Pokud vás zajímá, kolik můžete ušetřit, pomůže vám hypotéční kalkulačka, kterou má FBO zdarma na svých webových stránkách fbo.cz. Můžete ji využít také v případě refinancování a těšit ze z úroku, který začíná na 1,78 %. Nezapomeňte, že v případě brokera ušetříte nejen spoustu peněz, ale také času a v neposlední řadě nervů. Vyřizování hypotéky není procházka růžovým sadem, ale díky FBO může být mnohem příjemnější... A abychom nezapomněli, FBO vám pomůže i tehdy, máte-li zálusk na neúčelový úvěr (tzv. americká hypotéka) a další služby.

Publikováno: 26. 05. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam