Finance

S Buřinkou bydlí lépe i obyvatelé bytů

Financování oprav a rekonstrukcí patří k nejvýznamnějším položkám nejen pro jednotlivce, ale i pro rozpočet bytových družstev či společenství vlastníků jednotek. A protože se ne vždy podaří nashromáždit požadovaný obnos z fondu oprav, přichází do hry alternativní způsob ve formě úvěru. Na trhu je několik specifických produktů, které jsou určeny právě těmto právnickým osobám a jedním z nich je i úvěr Obnova, který v rámci Buřinky nabízí Stavební spořitelna České spořitelny. Úvěr je zajímavý hned z několika důvodů – umožňuje čerpat poměrně vysokou částku s nízkým úročení a rozložit splátky na velmi dlouhou dobu.

Stabilní úročení a možnost refinancování

Úvěr Obnova je primárně určen na rekonstrukce a opravy nemovitostí, které patří bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek. Jeho výše se může vyšplhat až na částku 350.000 Kč na jednu bytovou jednotku, při při splatnosti 10 let činí úrokové navýšení 3,39% p.a. Splátky však lze rozložit až na dvacet let a podmínky nastavit individuálně. Stavební spořitelna navíc nabízí možnost stabilního úrokového navýšení po celou dobu splácení, poradenství zdarma a nepožaduje zástavu nemovitosti. Další možností využití je i refinancování předchozích závazků, které jsou s bydlením spjaty.

Vyřiďte rychle a čerpejte dle libosti

Vyřízení úvěru bývá rychlé a nebudete k němu potřebovat žádné zbytečné dokumenty. Stavební spořitelna vyžaduje pouze podklady o žadateli, k investičnímu záměru a k doložení účelu úvěru. Finance lze čerpat jak jednorázově, tak postupně na základě faktur s Platebním příkazem na účet dodavatele. Více informací získáte přímo na webu burinka.cz. Znáte-li dostupnější úvěr bez zástavy, rozhodně se o něj s námi podělte. My jsme ho totiž nenašli 🙂

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.