S Buřinkou bydlí lépe i obyvatelé bytů

Financování oprav a rekonstrukcí patří k nejvýznamnějším položkám nejen pro jednotlivce, ale i pro rozpočet bytových družstev či společenství vlastníků jednotek. A protože se ne vždy podaří nashromáždit požadovaný obnos z fondu oprav, přichází do hry alternativní způsob ve formě úvěru. Na trhu je několik specifických produktů, které jsou určeny právě těmto právnickým osobám a jedním z nich je i úvěr Obnova, který v rámci Buřinky nabízí Stavební spořitelna České spořitelny. Úvěr je zajímavý hned z několika důvodů – umožňuje čerpat poměrně vysokou částku s nízkým úročení a rozložit splátky na velmi dlouhou dobu.

Stabilní úročení a možnost refinancování

Úvěr Obnova je primárně určen na rekonstrukce a opravy nemovitostí, které patří bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek. Jeho výše se může vyšplhat až na částku 350.000 Kč na jednu bytovou jednotku, při při splatnosti 10 let činí úrokové navýšení 3,39% p.a. Splátky však lze rozložit až na dvacet let a podmínky nastavit individuálně. Stavební spořitelna navíc nabízí možnost stabilního úrokového navýšení po celou dobu splácení, poradenství zdarma a nepožaduje zástavu nemovitosti. Další možností využití je i refinancování předchozích závazků, které jsou s bydlením spjaty.

Vyřiďte rychle a čerpejte dle libosti

Vyřízení úvěru bývá rychlé a nebudete k němu potřebovat žádné zbytečné dokumenty. Stavební spořitelna vyžaduje pouze podklady o žadateli, k investičnímu záměru a k doložení účelu úvěru. Finance lze čerpat jak jednorázově, tak postupně na základě faktur s Platebním příkazem na účet dodavatele. Více informací získáte přímo na webu burinka.cz. Znáte-li dostupnější úvěr bez zástavy, rozhodně se o něj s námi podělte. My jsme ho totiž nenašli :-)

Publikováno: 05. 12. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: buřinka | bytová jednotka | družstvo | stavební spořitelna | úvěr obnova