Interiér

Jak se zbavit ostrých slunečních paprsků v interiéru?

Také se nemůžete dočkat příchodu prvních jarních prosluněných dní? Nejste sami. Vzpomeňte si však na to, jak mohou být ostré sluneční paprsky nepříjemné. Kéž byste je mohli odklonit tak, aby interiér prosvětlily tak akorát… Je na čase, abyste si pořídili sofistikovanou stínící techniku, která vyřeší vaše problémy jednou pro vždy.

Nestárnoucí žaluzie

Zlatou klasikou, která má v segmentu stínící techniky čestné místo, jsou žaluzie. Interiérové žaluzie jsou cenově dostupné, lze je namontovat na všechny typy oken a rozhodně neurazí. Nespokojíte-li se s běžnými hliníkovými lamelami, pořiďte si dřevěnou nebo bambusovou variantu. V interiérech, kde dominuje dřevo, vypadají přírodní lamely velmi dobře.

Vnitřní žaluzie

Shledáte-li, že vnitřní žaluzie ruší celkovou atmosféru, přikloňte se k exteriérové alternativě. Venkovní žaluzie zabrání, aby se sluneční paprsky dostaly dovnitř a významně sníží přehřívání interiéru. V létě tak ušetříte za klimatizaci.

Venkovní žaluzie

Moderní rolety

Máte za to, že rolety skončily v propadlišti dějin? V žádném případě. Moderní látkové rolety jsou vkusné a vyrábí se v mnoha designově různorodých variantách. Populární jsou také japonské stěny, které se používají k zastínění oken, ale také optickému rozdělení místnosti.

Vnitřní rolety

Podobně jako žaluzie, mají i rolety exteriérové řešení. Venkovní rolety vaši domácnost spolehlivě ochrání před sluníčkem, ale také před nežádoucími úniky tepla v průběhu zimy. Kromě toho poskytnou ochranu oknům, a to před UV zářením i rozmary počasí. Moderní systémy umožňují automatické zatažení rolet v případě špatného počasí či v době, kdy zrovna nejste doma.

Venkovní rolety

Stínící technika od evropské špičky

Ať už vaše volba padne na žaluzie, nebo rolety, věnujte dostatečnou pozornost výběru výrobce. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality nabízí česká společnost CLIMAX SERVIS (největší tuzemský výrobce), která patří k evropským leaderům v segmentu stínící techniky.

CLIMAX SERVIS disponuje širokou sítí autorizovaných prodejců a poskytuje na své produkty prodlouženou čtyřletou záruku. Zároveň se můžete spolehnout na odborné poradenství, montáž a nadstandardní servis. V portfoliu produktů najdete také markýzy, sítě proti hmyzu a pergoly. Další informace najdete na www.climax.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.