Moderní bydlení na míru od JN Interier

KuchyněPokud je pro vás vaše obydlí něčím víc než jen místem, kde čas od času přespíte a sem tam si dokonce přečtete články o moderním bydlení, pravděpodobně jste již narazili na českou společnost JN Interier. Ta patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti moderního bydlení a nabízí komplexní služby při zařizování bytových interiéru na míru. Jestliže se v současné době poohlížíte po někom, kdo by vám pomohl se zvelebováním vaší domácnosti, mohla by to být právě tato společnost. Důvodů, proč si za svého partnera vybrat právě JN Interier, je hned několik.

Proč si vybrat bydlení na míru od JN Interier?

Nejpodstatnější částí nabízeného sortimentu jsou kuchyně a vestavěné skříně, kromě toho si však můžete vybrat z pestré nabídky nejrůznějších doplňků a spotřebičů, které jsou nedílnou součástí každé moderní domácnosti. JN Interier si zakládá na prvotřídní kvalitě, které dosahuje využitím moderních obráběcích strojů a technologií. Samozřejmostí jsou odolné materiály a komponenty, odborná montáž a perfektní záruční a pozáruční servis. Pro výrobce totiž vztah se zákazníkem nekončí samotnou realizací, ale snaží se mu být k dispozici kdykoliv to bude potřeba.

Nahlédněte do budoucnosti a nechte si zdarma vypracovat návrh i kalkulaci

JN Interier sice nepatří k nejlevnějším výrobcům, ale snaží se ceny regulovat tak, aby byly dostupné i přes vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a přidržených služeb. Nesmíme také zapomenout, že se bavíme o individuálním řešení na míru a nikoliv o sériově vyráběném nábytku. Disponujete-li na rekonstrukci kuchyně omezeným rozpočtem, jednoduše požádejte o konzultaci, zpracování grafického návrhu a cenovou kalkulaci – tyto služby jsou zcela zdarma. Ještě předtím však doporučujeme návštěvu některého z devíti studií, ve kterých si můžete kuchyně, vestavné skříně a nábytek prohlédnout. Adresy a kontaktní informace najdete na webových stránkách jninterier.cz.

Publikováno: 15. 01. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jn interier | kuchyně na míru | vestavěné skříně | vestavné skříně