Uncategorized

Inteligentní dům myslí za vás. Chcete taky takový?

Líbilo by se vám, kdybyste váš dům sám od sebe reagoval na okolní vlivy? Kdyby vám poslal zprávu na mobil, když zapomenete zavřít dveře od garáže? Zároveň by se postaral o zhasnutí světel, odpojení spotřebičů ze sítě a případně i o prasklé potrubí? Nic z toho není pro inteligentní domy Loxone problém. A umí toho mnohem více, třeba kompletní změnu barvy osvětlení nebo automatické přehrávání hudby v podle toho, v jaké místnosti se právě nacházíte.

Ovládejte domácnost z jediného místa

Systém inteligentní domácnosti je ideálním řešením pro každého, kdo se nechce zabývat maličkostmi. Umožňuje rychlé a naprosto intuitivní nastavení různých akcí, které nějak souvisí s chodem domácnosti. Stačí se chopit tabletu a v přehledném uživatelském rozhraní specifikovat podrobnosti. To vše lze dělat i na dálku pomocí chytrého telefonu, tabletu či notebooku.

Co inteligentní dům dovede?

Inteligentní elektroinstalace Loxone zahrnuje ovládání žaluzií, které lze ovládat samostatně, po skupinách i automaticky. Z bezpečnostního hlediska je dobrou volbou jejich propojení s poplašným systémem s detektory pohybu. V případě vniknutí neoprávněné osoby se žaluzie automaticky otevřou.

V souvislosti s vytápěním systém udržuje požadovanou teplotu v místnostech, kde se právě nacházíte a naopak automaticky vypíná topení tam, kde není zapotřebí. Z finančního hlediska je atraktivní také úsporné hospodaření s energií – například v podobě automatického vypínání nepoužívaných spotřebičů a využíváním vlastní vyrobené energie.

A kdo předělá váš domov?

Chytré domy jsou cenově dostupné a výrazně zvyšují uživatelský komfort. U nás se realizací inteligentních elektroinstalací Loxone zabývá například zlínská firma Elektro Válek, a to již od roku 1997. Nedílnou součástí služeb jsou také instalace automatických bran a vrat, kamerových a zabezpečovacích systémů. Pro další informace navštivte elektrovalek.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.