Novostavby od JRD konečně v prodeji

Hlavní město je atraktivní místo pro život a vyberete-li si za svůj domov některý z luxusních developerských projektů, nic vás z Prahy nedostane. O novostavbách od společnosti JRD jsme vás již informovali několikrát a v budoucnu se jim budeme věnovat i nadále. Zájem o zdravé a úsporné bydlení roste i vy možná přemýšlíte o tom, že byste se přesunuli do středu dění, do Prahy. Dnes se zaměříme na Vilu na Výsluní ve Strašnicích, Byty Semmering Hlubočepy a Ecocity Malešice, které jsou nyní nově v prodeji. Výstavba moderního bydlení je u konce a i vy máte možnost vyhrát rok bydlení zdarma. Zajímá vás jak? 

Vila na Výsluní ve Strašnicích

Toužíte po luxusním bydlení v Praze a nechcete dělat kompromisy? Vila na Výsluní je energeticky pasivní bydlení, které je obklopeno zelení a atraktivními architektonickými prvky, které vás budou těšit každý den. Dům obsahuje 15 bytů, jejichž součástí je i podzemní parkování. Nachází se jen pět minut od centra města a vám tak odpadne brzké vstávání a čekání na adekvátní spoje. Byty v přízemí obsahují rozlehlé zahrady a byty v patrech komfortní terasy. Vila na Výsluní patří mezi nové byty v Praze, které spadají do energetické třídy A (mimořádně úsporné) a díky modernímu systému větrání a rekuperace jsou tak šetrné k vašemu zdraví i okolnímu prostředí.

Byty Semmering Hlubočepy a Prokopské údolí

Projekt s názvem Semmering Hlubočepy a Prokopské údolí se řadí mezi nové byty Praha 5, které, stejně jako další aktuální developerské projekty od JRD, splňují nároky moderního nízkoenergetického bydlení a mohou se pochlubit nálepkou energetické třídy A. Jedná se o dva nezávislé domy, které čítají tři a devět obytných jednotek. Byty jsou vhodné zejména pro rodiny, které již unavuje ruch velkoměsta a touží po klidu. Součástí objektů je společná zahrada s místem na grilování a zázemí pro děti. Součástí bytů v přízemí jsou soukromé zahrady a bytů ve vyšších patrech pak příjemné balkony.

Ecocity – vlajková loď v Malešicích

 Na závěr třešnička na dortu v podobě ojedinělého projektu s všeříkajícím názvem Ecocity. Toto mimořádně komfortní bydlení v Praze je obklopeno zelení a zároveň prošpikováno nejmodernější technologií. Nízká energetická náročnost, dokonale promyšlené byty ale i možnost ročního bydlení zdarma, to všechno jsou důvody, které vás donutí přemýšlet, zda není právě Ecocity tím, co doopravdy hledáte. Zarezervujete-li si do 30.9.2012 smlouvu a budete jedním z prvních sedmi zákazníků, nebudete se muset celý rok starat o váš stávající nájem. Více informací najdete na webových stránkách jrd.cz či přímo ecocitymalesice.cz.