Luxusní bydlení

Novostavby od JRD konečně v prodeji

Hlavní město je atraktivní místo pro život a vyberete-li si za svůj domov některý z luxusních developerských projektů, nic vás z Prahy nedostane. O novostavbách od společnosti JRD jsme vás již informovali několikrát a v budoucnu se jim budeme věnovat i nadále. Zájem o zdravé a úsporné bydlení roste i vy možná přemýšlíte o tom, že byste se přesunuli do středu dění, do Prahy. Dnes se zaměříme na Vilu na Výsluní ve Strašnicích, Byty Semmering Hlubočepy a Ecocity Malešice, které jsou nyní nově v prodeji. Výstavba moderního bydlení je u konce a i vy máte možnost vyhrát rok bydlení zdarma. Zajímá vás jak? 

Vila na Výsluní ve Strašnicích

Toužíte po luxusním bydlení v Praze a nechcete dělat kompromisy? Vila na Výsluní je energeticky pasivní bydlení, které je obklopeno zelení a atraktivními architektonickými prvky, které vás budou těšit každý den. Dům obsahuje 15 bytů, jejichž součástí je i podzemní parkování. Nachází se jen pět minut od centra města a vám tak odpadne brzké vstávání a čekání na adekvátní spoje. Byty v přízemí obsahují rozlehlé zahrady a byty v patrech komfortní terasy. Vila na Výsluní patří mezi nové byty v Praze, které spadají do energetické třídy A (mimořádně úsporné) a díky modernímu systému větrání a rekuperace jsou tak šetrné k vašemu zdraví i okolnímu prostředí.

Byty Semmering Hlubočepy a Prokopské údolí

Projekt s názvem Semmering Hlubočepy a Prokopské údolí se řadí mezi nové byty Praha 5, které, stejně jako další aktuální developerské projekty od JRD, splňují nároky moderního nízkoenergetického bydlení a mohou se pochlubit nálepkou energetické třídy A. Jedná se o dva nezávislé domy, které čítají tři a devět obytných jednotek. Byty jsou vhodné zejména pro rodiny, které již unavuje ruch velkoměsta a touží po klidu. Součástí objektů je společná zahrada s místem na grilování a zázemí pro děti. Součástí bytů v přízemí jsou soukromé zahrady a bytů ve vyšších patrech pak příjemné balkony.

Ecocity – vlajková loď v Malešicích

 Na závěr třešnička na dortu v podobě ojedinělého projektu s všeříkajícím názvem Ecocity. Toto mimořádně komfortní bydlení v Praze je obklopeno zelení a zároveň prošpikováno nejmodernější technologií. Nízká energetická náročnost, dokonale promyšlené byty ale i možnost ročního bydlení zdarma, to všechno jsou důvody, které vás donutí přemýšlet, zda není právě Ecocity tím, co doopravdy hledáte. Zarezervujete-li si do 30.9.2012 smlouvu a budete jedním z prvních sedmi zákazníků, nebudete se muset celý rok starat o váš stávající nájem. Více informací najdete na webových stránkách jrd.cz či přímo ecocitymalesice.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.