Pro kutily

I v zimě je třeba myslet na rekonstrukci

Je sice pravda, že dvacetistupňové mínusy sice rekonstrukci bydlení dvakrát nepřejí, ale na druhou stranu – proč si ji nenaplánovat už teď. Uvařte si dobrou kávu a usedněte do oblíbeného křesla. Zavřete oči a promítněte si, co všechno je třeba během roku udělat. Sepište si všechny jednotlivé body na papír a získáte skvělý přehled. Začátek roku je také nejlepší doma na to, začít si dělat finanční rezervy, bez kterých většina z nás rekonstrukci nezvládne. Vůbec nejnákladnější jsou zednické práce.

Pokud se v zedničině nevyznáte, raději ji nechte na profesionálech. Není nic horšího, než křivá stěna nebo nesprávně provedená fasáda. Zedníku je relativně dost a jistě vám budou vděční, když jim dohodíte nějakou zakázku. Pokud nemáte známého ve stavební firmě nepřemluvíte na melouch a nikoho jiného z oboru neznáte, podívejte se po zednících na internetu. Mnoho z nich má vlastní webové stránky, kde se nachází i ceník zednických prací. Budete tak vědět, zda si můžete zedníka dovolit či nikoliv.

Pokud si zajišťujete materiál svépomocí, podívejte se na ceny na internetu. Velmi zajímavý je online Ytong ceník, díky kterému ušetříte docela pěknou sumu. Nákup materiálu přes internet je velmi pohodlný a šetříte díky němu nejen čas, ale i peníze. Uvidíte, že zima uplyne jako voda a ani se nenadějete a rekonstrukce bude v plném proudu…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.