Energie

Kamna s teplovodním výměníkem zajistí teplo v celém domě

Mít doma příjemně teplo po čas celého topného období, je základ. Ve studeném domě či bytě se velmi rychle cítíme nepohodlně, máme špatnou náladu, můžeme onemocnět a podobně. Pokud hledáte způsob, jak snadno vytopit více místností ve vaší nemovitosti, můžete s důvěrou sáhnout po krbových kamnech s výměníkem.

Pro koho se kamna s výměníkem hodí?

Jestliže chcete rychle, jednoduše a pohodlně vytápět více místností, jsou krbová kamna s výměníkem skvělou volbou. K jejich největším přednostem patří bezesporu rychlé vyhřátí nejen pokoje, kde se nachází, ale i ostatních místností. Stačí napojit je trubkami k radiátorům. Ušetřit můžete i za ohřev vody, a to v případě, že je připojíte k bojleru. Částka, kterou za ohřev vody ušetříte, nebude určitě malá, ale na faktuře za energie úsporu citelně poznáte.

Kamna pro různě velké prostory k vytápění

Nemusíte mít obavu, že by krbová kamna s výměníkem nezvládly vyhřát váš poměrně velký prostor. Právě kvůli tomu je nabídka kamen skutečně bohatá. Posuďte sami, vybírat můžete ze třech typů takovýchto kamen, a to:

  • krbová kamna s výměníkem 10kW,
  • krbová kamna s výměníkem 15kW,
  • krbová kamna s výměníkem 25kW.

Ke kvalitním výrobcům, kteří se zaměřují na výrobu výkonných kamen na dřevo, pelety nebo uhlí, patří kupříkladu společnosti Romotop, Verner, Haas + Sohn či třeba La Nordica.

Poslední jmenovaná společnost je z Itálie, výrobou kamen a krbů se zabývá již od roku 1968 a aktuálně patří její sortiment k velmi poptávaným. Např. krbová kamna La Nodrica TermoRossella Plus Evo D.S.A., což jsou krbová kamna na dřevo s teplovodním výměníkem. V akci se dají koupit za cca 70 000 Kč s DPH, jejich emisní třída je A+, celkový výkon je 15,4kW, spotřebují 3,6 kg/h paliva, jejich účinnost spalování je 83 % a vytopí prostor 366 mᶟ.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.