Garáž

Víte, kdo vyrábí nejkvalitnější česká garážová vrata? My ano!

Vaše auto si je rozhodně zaslouží. A stejně tak si je zasloužíte i vy! Dodejte své garáži šmrnc a dopřejte ji zbrusu nová garážová vrata. Získáte mnohem více než si myslíte – nejde jen o moderní vzhled, ale také perfektní zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Neměli bychom zapomínat ani na komfort v podobě snadné manipulace prostřednictvím dálkového ovládání a v neposlední řadě na bezpečí. Nebo si skutečně myslíte, že dvacet, třicet let stará garážová vrata nezvané hosty od návštěvy vaší garáže odradí?

Spokojte se jen s tím nejlepším

Pokud jsme vás přesvědčili a rozhodli jste se garážová vrata vyměnit, měli bychom vám doporučit to nejlepší, co je na českém trhu k dostání. Vzhledem k obrovskému množství výrobců je těžké najít alternativu, která by byla cenově dostupná a zároveň uspokojila i ty nejnáročnější uživatele. Nebudeme však chodit kolem horké kaše a prozradíme vám, že na pomyslné špici stojí společnost LOMAX, která se výrobou garážových vrat zabývá již jednadvacet let.

Vzhledem k tomu, že LOMAX vyrábí vrata již více než dvě dekády, měli její inženýři dostatek času, aby systém vypilovali k dokonalosti. A nutno podotknout, že se jim to povedlo. Garážová vrata LOMAX jsou velmi tichá, nezabírají více místa než je pro jejich provoz nezbytné a vydrží velmi dlouho. Unikátní systém otevírání je umístěn přímo pod stropem, což ocení především majitelé menších garáží. Samozřejmostí je vysoce spolehlivý pohon, ale pro případ náhlého výpadku elektrického proudu jsou vrata vybavena také ručním otevíráním.

LOMAX nabízí sekční, rolovací i posuvná vrata a to v nepřeberném množství barevných kombinací. Garážová vrata ceník však na lomax.cz nehledejte. Cenovou kalkulaci vám výrobce na požádání vypracuje zcela zdarma.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.