Kolik vás bude stát domácí sauna? Překvapivě si jí může dovolit téměř každý

Proč se pravidelně oddávat saunování? Důvodu je víc než dost. Pobyt v sauně má prokazatelné blahodárné účinky na organismus a působí pozitivně i na psychiku. Ale co když vám je proti srsti pocení společně s dalšími lidmi, které vůbec neznáte? Jednoduchá rada zní - pořiďte si vlastní saunu. Výhody jsou zjevné - získáte stoprocentní soukromí, budete moct do sauny zavítat kdykoliv a přizpůsobit si podmínky tak, aby vám vyhovovaly. A s vlastní saunou již nebudete muset činit žádné kompromisy.

Ačkoliv jste možná jiného názoru, domácí sauna vás nemusí stát majlant. Nejlevnější je sauna do bytu, kterou si postavíte svépomocí. Ceny se pohybují v nižších desítkách tisíců korun, což je přijatelné i pro zájemce, kteří nemají na účtu miliony.

Luxusní domácí sauny jsou samozřejmě mnohem dražší. Ceny se pohybují ve statisících. V praxi samozřejmě záleží na použitých materiálech, technologiích a velikosti sauny.

Ani levná sauna však nemusí být o kompromisech. U specializovaných prodejců seženete vše potřebné v odpovídající kvalitě za poměrně nízké ceny. Výrazně ušetříte díky tomu, že si saunu postavíte vlastními silami. Prodejce vám ochotně poskytne cenné rady a spoustu informací najdete i na internetu. Kdo by to byl řekl, že postavit saunu nemusí být extrémně složité a zvládne to i člověk bez předchozích zkušeností? Realizace v podstatě nemá daleko do skládání skříně z nejmenovaného švédského obchodního řetězce. Dost možná je i o něco jednodušší..

Máte menší byt a bojíte se, že se do něj sauna nevejde? Takzvané koupelnové sauny jsou velmi kompaktní a lze je nainstalovat téměř všude. A kdyby vám přeci jen nevyhovovaly standardní rozměry, vždy si můžete nechat vyrobit saunu na míru. V žádném případě se však nemusíte bát, že by se sauna do vaší domácnosti nevešla.

Spoustu dalších informací o saunách najdete na webu specializovaného prodejce www.sauna.cz.

Publikováno: 06. 05. 2018

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: levná sauna | sauna do bytu