Garáž

Garážová vrata a brány Plzeň, to je Dragon West

Dnes něco pro obyvatele Plzně a blízkého okolí, kteří došli k závěru, že je nejvyšší čas na výměnu garážových vrat. Patříte k nim i vy a už vás nebaví nutnost neustálé ruční manipulace se starými těžkými garážovými vraty? V tom případě je vysaďte z pantů a udělejte si radost novým modelem, který budete ovládat mnohem pohodlněji. Stačí stisk jediného tlačítka a vrata se samy otevřou. A tím výhody vašich nových garážových vrat teprve začínají. Zajímá vás, proč s výměnou nemeškat a na koho se obrátit?

Chcete-li, aby se vám investice vrátila v podobě naprosto bezproblémového chodu, nesnažte se za každou cenu ušetřit a vsaďte na garážová vrata od prověřených dodavatelů. Značky jako Lomax, Trido, Toors nebo Hörmann netřeba dlouze představovat a pokud přeci jen váháte, přečtěte si uživatelské recenze.

Kvalitní garážová vrata budou vaší garáži slušet a zároveň zajistí výrazně nižší tepelné ztráty, poslouží jako protihluková bariéra a v neposlední řadě ochrání váš majetek před nezvanými hosty. Dostat se přes moderní vrata z odolných materiálů je velmi náročné a většinu zlodějů odradí už jejich přítomnost.

Špičková vrata a brány najdete v nabídce rodinné firmy Dragon West s.r.o. a je jen na vás, jestli sáhnete po sekční, posuvné rolovací, celovyklápěcí nebo křídlové variantě. Svá nová garážová vrata si můžete nakonfigurovat tak, aby stoprocentně odpovídaly vašim představám a to nejen co se týče barevného designu, ale také technického provedení. V případě automatického ovládání se můžete spolehnout na kompatibilitu s elektropohonem vjezdové brány, tedy to, že budete moct ovládat vrata i bránu jediným vícekanálovým vysílačem.

Pokud si výběrem vhodného modelu nevíte rady, nevadí. Zaměstnanci společnosti Dragon West nabízí profesionální servis, jehož součástí je i odborné poradenství. Samozřejmostí je i montáž a proškolení. Spoustu dalších informací o vratech, bránách a dalším sortimentu najdete na www.dragon-west.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.