Interiér

Sklo najde uplatnění v každém interiéru. Jak ho využít?

Podíváme-li se na využitelnost různých materiálů v našich interiérech, není to nutně jenom dřevo. Je to také sklo. I to dnes patří mezi zajímavé prvky, kterými náš byt či dům nejenom zvelebíme. Sklo lze využít také z praktického hlediska. Například v oknech se stává výrazným izolačním prvkem, který nám pomůže udržet teplotu tam, kde má být – uvnitř. Tím ale možnosti využití rozhodně nekončí.

S čím vším vám může profesionál pomoci?

Samozřejmě bez zkušené firmy se v této oblasti neobejdeme. Co může zvládnout laik, to je maximálně nákup plochého skla na lepení domácího akvária. Využijete-li sklenářství Brno, je prací mnohem více. O možnosti zasklení oken, dveří, nebo třeba výloh jsme se již zmínili. U nich se ještě zastavíme a zmíníme, že patří mezi nejvyužívanější oblasti prací. Hlavně proto, že je k dispozici non-stop služba, spojená s případnou nezbytnou opravou. Mezi další možné realizace patří:

  • Broušení, vrtání nebo pískování
  • Instalace matovaných a ornamentních skel
  • Instalace celoskleněných dveří a stěn
  • Montáž izolačních, bezpečnostních a kalených stěn

Kam se může správně zvolené sklo hodit?

Oslovíme-li profesionála, je zárukou nejenom toho, že odvede svou práci na jedničku. Je jistotou také toho, že nám odborně poradí kde jaké sklo využít. Příkladem může být zasklívání Brno, kdy nám může být doporučeno využít třeba sklo o vyšší pevnosti, abychom minimalizovali případné budoucí poškození. Mluvíme hlavně o oknech nebo dveřích. Stejně tak se sklo hodí jako zajímavý doplněk ke schodišti. Praktické využití najdou skleněné stříšky, nebo sprchové kouty vyrobené právě z tohoto materiálu.

Milovníci zajímavého designu budou jistě potěšeni třeba skleněnými obklady v kuchyni, které mohou doplňovat výrazná barevná skla. Své místo v interiérech mají světelné obklady, které umí rozzářit. Co konkrétně? Třeba právě vaši koupelnu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.