Pro auto

Garáž chrání vozidlo jen když jste doma, na cestách se neobejdete bez havarijního pojištění

Havarijní pojištění je sice nepovinné, ale na druhou stranu poskytuje rozšířenou ochranu o vaše vozidlo. Tento typ produktu se vyplatí v situacích, kdy zaviníte autonehodu (víte jak postupovat?), nebo se stanete pouhou obětí vandalismu. Fotbalové utkání, demonstrace či jen náhodná opilecká skupinka výtržníků dokáže napáchat nedozírné škody. Přesně v takových chvílích oceníte toto nepovinné pojištění.

Pokud se chcete zabezpečit i tímto směrem a zároveň požadujete rozumnou cenovou nabídku, využijte srovnání havarijního pojištění, kde se po zadání několika základních údajů ihned dozvíte tu nejvýhodnější cenu. Je nutné si však uvědomit, že pojišťovny neplatí veškerou způsobenou újmu nebo poškození. Výsledná kompenzace je vyjádřena v procentech.

Pojištění se tak vyplatí každému majiteli nového či drahého vozidla a také těm, kteří svůj vůz potřebují ke každodennímu fungování v běžném či pracovním životě. Základní pojištění se dá i velmi chytře rozšířit o jednotlivé produkty. Vždy záleží na dané pojišťovně. Většinou je klientům nabízeno připojištění čelního nebo všech skel a další sounáležitosti. Pokud hledáte nejlevnější havarijní pojištění a další obdobné služby, navštivte internetové stránky bezvapojisteni.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.