Bytové dekorace

Francouzské módní dekorace a doplňky: Budou se vyjímat i ve vaší kuchyni

Nuda do kuchyně nepatří. A to jak z kulinářského, tak i estetického hlediska. V podstatě jde vše pěkně ruku v ruce – v příjemném a nápaditém prostředí nám chutná mnohem více než ve sterilní kuchyni. A abychom vám pomohli takové prostředí vytvořit, připravili jsme pro vás několik neodolatelných tipů na originální kuchyňské doplňky. Co byste řekli na pořádnou porci francouzského šarmu? Máte ho mít!

Francouzská kultura a životní styl obecně má u nás spoustu příznivců. Patříte-li mezi ně i vy, nepřehlédněte pestrou nabídku elegantních módních doplňků a dekorací ve francouzském stylu. Objevili jsme je ve specializovaném e-shopu na www.ohlala-eshop.cz a okamžitě nám padly do oka. Produkty značky DLPDerriere La Porete („Za dveřmi“) mají na svědomí kreativní designéři, jejichž pozitivní myšlení se odráží v kolekci hravých, barevných a veselých dekorací. Dokazují, že i předměty každodenní potřeby mohou vypadat neotřele a dělat nám radost.

Vraťme se však do vaší kuchyně. Jaké kuchyňské doplňky na vás v e-shopu čekají?

Prodejce nabízí roztomilé prostírání na stůl, které zachrání váš čistý ubrus před nežádoucími flíčky. Rozhodně nepřehlédněte ani praktické a neméně designově propracované tácy. K mání je klasika, ale také tác na předkrm, sýry či pizzu s kráječem.

prostirani

Mezi kuchyňskými potřebami nechybí ani povedené hrnky a skleničky, které jsou na prodej samostatně i v sadách. Vtipné motivy vám vykouzlí úsměv na rtech kdykoliv si uvaříte čaj nebo kávu.

sklenicky-na-aperitiv-muda-mode-apero

A nesmíme zapomenout ani na plechové dózy – na cukr, sůl, špagety, kávu, rýži a spoustu dalších ingrediencí, bez kterých by to v kuchyni nešlo. Vypadají mnohem lépe než papírové či plastové krabice a stejně tak i déle vydrží.

plechova-doza

Tím ovšem nabídka stylových doplňků, dekorací a praktických pomocníků nekončí. V e-shopu seženete také doplňky do koupelny, úložné krabice a roztomilé taštičky a kufříky pro děti. Jak jinak než ve francouzském stylu!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.