Elektro doplňky do každého auta

Prázdniny jsou za rohem a léto je také obdobím, kdy většina lidí jezdí autem podstatně více než během zbytku roku. Rodiny se vydávají na výlety, zahraniční dovolené a v autě tráví hodně času. Máte ve svém voze patřičné elektro vybavení na dlouhé cesty? Vrtá vám hlavou, jaké elektro vychytávky byste mohli v autě potřebovat? Tak čtěte dál, pár si jich představíme.

Digitální alkohol tester

Co by to bylo za dovolenou, kdybyste ani nemohli ochutnat místní pivo? Pokud se ale chystáte za pár hodin řídit, buďte opatrní. Pokuty za jízdu pod vlivem jsou v zahraničí mnohdy přísnější než u nás, a tak raději neriskujte. Než vyjedete, ověřte si alkohol testerem, zda můžete řídit.

Kamera do auta ve zpětném zrcátku

Člověk se kolikrát diví, jak mohou mít někteří lidé řidičák. K nehodě se připletete snadno a vinu na tom mít vůbec nemusíte. Policii a pojišťovně to ale budete dokazovat obtížně, pokud nemáte záběry z kamery. Právě proto si spousta řidičů pořizuje aspoň přední kameru. Elegantním řešením je kamera ve zpětném zrcátku. Nikdo nevidí, že ji máte, navíc se jedná o přední i zadní kameru v jednom. Ta zadní vás zbaví starostí s parkováním, díky ní má řidič lepší přehled o provozu za vozidlem.

Powerbanka pro vaše zařízení

Bez mobilu, tabletu a jiných hraček byste byli ztracení nejen vy, ale i vaše děti. Proto je fajn si s sebou na cesty brát powerbanku. V létě určitě oceníte solární variantu, kterou lze dobíjet pomocí slunečního záření. Až budou děti v autě zlobit a nudit se, můžete jim půjčit mobil bez strachování, že mu vybijí celou baterku. Jen si k té powerbance nezapomeňte vzít i kabel. Lepší než tahat pět různých kabelů je pořídit si jeden univerzální nabíjecí, na němž je spousta konektorů. Dlouhé cestování autem nemusí být nuda, když máte tu správnou výbavu. Mnohem více doplňků nejen do vašeho vozu najdete v e-shopu Venda.cz.

Publikováno: 02. 05. 2017

Kategorie: Garáž

Autor: Adam