Interiér

Pryč s linoleem a koberci!

Doby, kdy bylo linoleum vrcholem moderního bytového designu, jsou dávno pryč. Stejně tak by již měly být ty tam nevzhledné koberce, na kterých se za posledních deset let udělalo mnoho fleků a rozhodně nevypadají, jako když jste je pokládali. Pokud momentálně řešíte, co s podlahou, vsaďte na kvalitní podlahy PARADOR a budete mít jistotu, že jste udělali maximum pro estetický dojem z vašeho bydlení. Plovoucí podlahy jsou in a mohou se pochlubit bezúdržbovostí a dlouhou výdrží v zatěžovaných prostorách.

PARADOR nabízí velmi široké spektrum podlah, ze kterých si vybere opravdu každý. V nabídce jsou nejen masivní dřevěné podlahy, ale také laminátové podlahy, obklady, terasy a příslušenství. Na vás je posoudit, který typ podlahy vám nejvíce vyhovuje a vybrat si z mnoha designových provedení. Jak již bylo zmíněno, dřevěné a laminátové podlahy jsou velmi nenáročné na údržbu a jediné, co budete muset, je sem tam je přetřít. Tím veškerá starost o podlahy končí. Také vás tak otravovalo vysávání? Už nebudete muset.

PARADOR není obyčejným výrobcem podlah. Snaží se nabídnout nevšední řešení, v podobě moderních designových provedení. Pro společnost pracuje dvanáct špičkových designérů, kteří výrobkům PARADOR propůjčují zcela individuální design, který jinde nenajdete. Dejte svému bydlení tvář a pořiďte si kvalitní podlahu, která vydrží, ale hlavně skvěle vypadá.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.