Skvělé tipy

Ještě, že máme tu kanalizaci

Důvod výstavby kanalizační sítě je nám dobře známý – není to tak dávno, co byly ulice plné splašků a představovaly tak ideální líheň pro smrtelné nemoci jako je mor či tyfus. Dnes pro většinu z nás končí starost o odpadní vodu spláchnutím toalety. V ten moment však její putování teprve začíná. Dostane se do stokové sítě, přes kterou se dostane do čistírny nebo recipientu. Zanechává za sebou spoustu nečistot, které se postupně hromadí a zabraňují plynulému odtoku. Čas od času je proto třeba kanalizaci vyčistit. Pro neznalé je překvapivým zjištění, jaké moderní technologie se během revizí, čištění a oprav žump a kanalizací nasazují.

Čištění kanálů v rytmu hi-tech

Koukali jste někdy na fotografie speciálních vozítek, která se prohánějí po povrchu Marsu a sbírají cenné vzorky? Moderní přístroje, které specializované firmy používají k čištění kanalizace, totiž tato zařízení silně připomínají. Jejich vybavení zahrnuje rotační kamerovou hlavu s optickým zoomem a spoustu dalších zařízení, které umožňují měření sklonu potrubí, monitorování prasklin a otvorů a to i v místech, která by za normálních okolností nebyla dostupná. Díky těmto nástrojům je čištění a revize mnohem efektivnější a rychlejší a obejde se bez „špinavé práce“ nás lidí. Pro spoustu firem, které se čištěním kanalizací zabývají, je bohužel limitující poměrně vysoká pořizovací cena a proto si přístroje pouze pronajímají. To se samozřejmě promítá do výsledné ceny za jejich služby.

Rychle, spolehlivě a levně

Pokud se v současné době poohlížíte po někom, kdy by pro vás provedl čištění odpadů, revizi kanalizace či odvoz fekálií za velmi výhodných podmínek, vsaďte na firmu Herčík a Kříž. Ta funguje již od roku 1993 a disponuje vlastním vybavením a výkonnými vozy. V kombinaci s bohatými zkušenostmi je proto schopna nabídnout komplexní služby i za velmi nízké ceny a ročně vyhovět tisícům zákazníků. Aktuální ceníky a kompletní výčet služeb najdete na hercikakrizik.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.