Skvělé tipy

Maron: Profesionálové v segmentu stínící techniky slaví 25 let na trhu

Jak vypadá špičková stínící technika? Na tuto otázku vám dozajista odpoví odborníci z české společnosti Maron, která vstoupila na trhu již v roce 1991 jako malá garážová firma. Čas plynul jako voda a díky kvalitním produktům, nadstandardním službám a svědomité péči o zákazníky se firma rozrostla. Bohaté portfolio výrobků obsahuje systémy pro vnitřní i venkovní stínění, pergoly a markýzy. Hledáte-li někoho, kdo vám doporučí nejlepší možné řešení s ohledem na vaše potřeby a možnosti, právě jste ho našli!

Společnost Maron realizovala množství zajímavých projektů, z nichž mnohé byly takříkajíc výzvou. Za zmínku stojí dodávka velkého počtu atypických elektricky ovládaných systémů pro odstínění jízdárny na známé farmě Čapí hnízdo. Dále pak realizace venkovního zastínění pro unikátní mateřskou školku v Praze – Slivenci, která byla navržena jako energeticky pasivní budova.

Se stínící technikou Maron přichází každodenně do styku také zaměstnanci Škodovky. V nové motorárně (hala 6) totiž firma instalovala centrálně ovládané LS systémy a univerzální systémy pro zastínění světlíků.

A na pergoly Maron zase narazíte i při toulkách v zahraničí. Konkrétně v luxusním resortu na Maledivách, kde firma dodala 30 pergol (model Practic) s pohyblivou střechou.

Co se týče referencí spokojených klientů, které má Maron na svých webových stránkách, překvapivě zde nenajdete smyšlené osoby, jak je obecně zvykem. U renomovaného dodavatele si v minulosti objednala stínící techniku řada známých osobností. Nedá na ni dopustit Karel Šíp, Michal David, Jiří Langmajer, Miroslav Táborský a další celebrity.

Takže ještě jednou, pro pořádek. Jak vypadá špičková stínící technika, díky které bude vaše bydlení ještě lepší? Odpovědi najdete na www.maron.cz!

MARON_Logo_25let_OK

Štítky

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.