Chcete stavět, ale nedaří se vám ušetřit?

Problematika financování bydlení je věčné téma a týká se nejen mladých, ale i zástupců starší generace. Realizace vlastního bydlení i rekonstrukce jsou finančně náročné a vzhledem k inflaci se na ně nevyplatí dlouhodobě šetřit. Pokud je vám vaše současné bydlení malé, případně bydlíte v pronájmu a toužíte po vlastním, ale momentálně nedisponujete potřebnou částkou , nezbude vám, než začít přemýšlet o hypotéce. Hypotéční úvěr je pro většinu rodin jediným řešením, jak v dohledné době financovat vlastní bydlení či rekonstrukci. Vzhledem k široké nabídce úvěrů je složité vybrat tu nejvýhodnější. Pomoci vám může hypotekomat.cz.

Hypotékomat zajistí nejvýhodnější hypotéku

Prakticky každá bankovní instituce nabízí účelové úvěry, které můžete využít na koupi bytu, realizaci novostavby, ale i další přesně vymezené účely, jež nějakým způsobem souvisí s bydlením. Podmínky hypotéčních úvěrů bývají podobné a pokud se v nich neorientujete, obraťte se na hypotekomat.cz. Profesionální makléři nabízí poradenství, ale zároveň možnost sjednat hypotéku za mnohem výhodnějších podmínek, než za jakých byste si ji vyjednali sami. Důvodem, proč je hypotéka přes hypotekomat.cz výhodnější, je velké množství sjednaných žádostí. Tím však nabídka služeb nekončí. Hypotekomat.cz nabízí možnost refinancování či vypracování protinabídky ke konkurenci a kalkulaci kompletní nákladovosti. Končí-li vám období fixace, je refinancování ideální možnost jak zajistit, aby byla úroková sazba stejná či nižší, než doposud.

Stále nad hypotékou váháte?

Zdá se vám nabídka lákavá, ale stále si nejste jistí, zda se vám vyplatí „zatížit“ rodinný rozpočet na několik desítek let? Odpověď je jednoduchá – vyplatí. Z dlouhodobého hlediska je hypotéka mnohem výhodnější a vlastní bydlení navíc uchová hodnotu vašich peněz. Nebudete platit za pronájem, ale naopak investujete do něčeho svého.