Rekonstrukce domu

Rekonstruujete bytové jádro? Tyto 4 tipy se vám budou hodit

Co se starým bytovým jádrem, které volá po svěží renovaci? Přestavbu neodkládejte – zbytečně se připravujete o skvělé zážitky při každodenní hygieně. Protože co si budeme namlouvat, horká vana v příjemném prostředí patří k tomu nejlepšímu, co si může člověk po náročném dni dopřát. Ale než se do rekonstrukce pustíte, měli byste si ujasnit pár základních věcí.

1. Pohrajte si s osvětlením

Koupelna je prostor, ve kterém není místa nazbyt. Proto je důležité, abyste citlivě rozmístili zdroje světla. Kromě hlavního by neměla chybět ani dekorativní – třeba populární LED pásky, které můžete přidělat například do prostoru nad zrcadlem. Možností je víc než dost a promyšlená světelná kompozice umocní celkový dojem.

2. Vsaďte na kvalitní materiály

V rámci rekonstrukce koupelny se vyplatí investovat do luxusně vyhlížejících materiálů, které mají dlouhou životnost a nevadí jim vlhké prostředí. Navíc nejde o velký prostor – trochu nadstandardního příslušenství si můžete dovolit i navzdory menšímu rozpočtu. I kdybyste luxusní materiály použili jen jako doplněk, stejně jako v případě promyšleného osvětlení bude interiér působit o úroveň výše.

3. Nakreslete si plánek s rozměry

Rekonstrukci bytového jádra si předem důkladně promyslete. Respektive se zaměřte na kompozici jednotlivých prvků a načrtněte si plánek, do kterého do kterého je zakreslíte. Předejdete zjištění, že se vám do koupelny nevejde nový nábytek. A samozřejmě si důkladně promyslete i „detaily“, jako je výška umyvadla.

4. Nepřeceňujte své síly

Koupelnu je vhodné rekonstruovat během celkové rekonstrukce bytu. Chcete-li, aby stavební úpravy proběhly co možná nejrychleji a výsledek předčil původní očekávání, raději se obraťte na zkušené profesionály z renomované firmy. Třeba na Mattes Plus, která se postará o vaše bytové jádro a vyrobí vám také kuchyni na míru. Působí v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.