Rekonstrukce domu

Rekonstruujete bytové jádro? Tyto 4 tipy se vám budou hodit

Co se starým bytovým jádrem, které volá po svěží renovaci? Přestavbu neodkládejte – zbytečně se připravujete o skvělé zážitky při každodenní hygieně. Protože co si budeme namlouvat, horká vana v příjemném prostředí patří k tomu nejlepšímu, co si může člověk po náročném dni dopřát. Ale než se do rekonstrukce pustíte, měli byste si ujasnit pár základních věcí.

1. Pohrajte si s osvětlením

Koupelna je prostor, ve kterém není místa nazbyt. Proto je důležité, abyste citlivě rozmístili zdroje světla. Kromě hlavního by neměla chybět ani dekorativní – třeba populární LED pásky, které můžete přidělat například do prostoru nad zrcadlem. Možností je víc než dost a promyšlená světelná kompozice umocní celkový dojem.

2. Vsaďte na kvalitní materiály

V rámci rekonstrukce koupelny se vyplatí investovat do luxusně vyhlížejících materiálů, které mají dlouhou životnost a nevadí jim vlhké prostředí. Navíc nejde o velký prostor – trochu nadstandardního příslušenství si můžete dovolit i navzdory menšímu rozpočtu. I kdybyste luxusní materiály použili jen jako doplněk, stejně jako v případě promyšleného osvětlení bude interiér působit o úroveň výše.

3. Nakreslete si plánek s rozměry

Rekonstrukci bytového jádra si předem důkladně promyslete. Respektive se zaměřte na kompozici jednotlivých prvků a načrtněte si plánek, do kterého do kterého je zakreslíte. Předejdete zjištění, že se vám do koupelny nevejde nový nábytek. A samozřejmě si důkladně promyslete i „detaily“, jako je výška umyvadla.

4. Nepřeceňujte své síly

Koupelnu je vhodné rekonstruovat během celkové rekonstrukce bytu. Chcete-li, aby stavební úpravy proběhly co možná nejrychleji a výsledek předčil původní očekávání, raději se obraťte na zkušené profesionály z renomované firmy. Třeba na Mattes Plus, která se postará o vaše bytové jádro a vyrobí vám také kuchyni na míru. Působí v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.