Ložnice

Chcete se královsky vyspat?

O zdravém spánku jsme toho napsali docela dost, ale jak se zdá, stále je to málo a řada z vás pořád neví, jaké jsou zásady zdravého spánku. A protože je opakování matka moudrosti, rozhodli jsme se vám sepsat několik tipů na zdravý spánek. Ten tvoří podstatnou část našeho dne a jedině kvalitní spánek zaručí, že se budete následující den cítit odpočatě a naberete síly do náročného zaměstnání. V čem tedy tkví tajemství zdravého spánku? Proč někteří lidé spí doslova jako „zabití“ a jiní nezamhouří oka? Spánek ovlivňují dva hlavní faktory. Tedy vhodné místo ke spánku a správná matrace. Pojďme si oba pojmy přiblížit a objasnit si, co znamenají.

Vybrat si vhodné místo ke spánku není vždy možné. Pokud můžete, najděte si u vás doma místo, které na vás působí nejharmoničtěji a zkuste si tam odpočinout. Pokud vám nebude trvat dlouho a usnete, máte na půl vyhráno. Ne každý si však může přesunout postel tam, kde se mu zachce. Problém s umístěním postele může nastat zejména v menších bytech. Situaci však můžete zachránit vhodnou matrací.

Výběr matrace do postele je tak trochu alchymie, protože každý člověk preferuje úplně jiný podklad. Nelze s určitostí tvrdit, že ta či ona matrace je lepší či horší. Lze se však spolehnout na renomované výrobce, kteří nabízí pestrou škálu matrací, které vám pomohou lépe spát.  Ujasněte si, zda máte raději tvrdší nebo měkčí podklad a podle toho si vyberte matraci. Faktorů, které by měly ovlivnit výběr matrace, je samozřejmě více. Položte si otázku, zda jste alergičtí či preferujete přírodní materiály. Na trhu je celá řada anti-alergenních matrací, které jsou vhodné pro osoby, které trpí alergiemi na roztoče, prach a podobně.

Obrovský výběr kvalitních matrací najdete na kralovske-spani.cz. Výhodou je fakt, že si můžete matraci vyzkoušet a v případě, že se vám na ni nebude pohodlně spát, ji vrátit. Kralovske-spani.cz nabízí vysoce kvalitní matrace Tropico, Dřevočal,  Mabo, Sluberland či Geltech, které jsou zárukou nerušeného a klidného spánku. Vybrat si můžete z mnoha velikostí, ale pamatujte, že dospělý člověk by měl mít matraci minimálně o 20 cm větší, než je jeho výška. Co se šířky týče, pro jednoho člověka je zdravé minimum 70 cm. Na kralovske-spani.cz si máte možnost vybrat matraci, díky které se vám bude spát jako králům. Nezapomeňte na akci matrace 1+1 zdarma.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.