Skvělé tipy

Stěhování po Praze i celé EU

Dostali jste pracovní nabídku, která se neodmítá, ale musíte kvůli ní obětovat své útulné bydlení, které jste několik let rekonstruovali? Bojíte se, že tak náročné stěhování zkrátka nemůžete zvládnout a určitě dojde ke ztrátě alespoň nějaké drobnosti? Přestaňte zoufat a obraťte se na profesionály, kteří si berou stěhování velmi svědomitě. Stěhování Jumbo patří mezi největší stěhovací společnosti v České republice a má opravdu co nabídnout. Díky kompletní nabídce služeb máte i vy možnost stěhování v rámci České republiky nebo dokonce celé Evropské unie. Ať už potřebujete přestěhovat pár kilometrů či stovky kilometrů, vždy se spolehněte na špičkový přístup stěhováků.

Celý proces stěhování začíná vypracováním detailního plánu. Aby vše klapalo tak, jak má, musí se postupovat co nejefektivněji. Díky školenému a vysoce kvalifikovanému personálu bude stěhování hračkou i v případě, že potřebujete přestěhovat opravdu těžké břemeno. To, že máte doma pianino či větší sochy, stěhováky s logem slona Jumbo rozhodně neodradí. Přestěhují jakékoliv předměty a to až do hmotností 300 tun. Na ty opravdu křehké si dávají velký pozor a vy se nemusíte bát, že po rozbalení krabic najdete spousty střepů.

Stěhování Jumbo zajišťuje celý průběh stěhování od prvotního balení, až po rozbalení. Nemusíte tak hnout ani prstem a přitom se přestěhovat na druhou stranu republiky či Evropy. Jumbo s přehledem přestěhuje nejen váš byt, ale také komplex kanceláří, chladící zařízení, sklady, dílny, sklepy a půdy. Jedná se o ´jedno z nejoblíbenějších stěhování Praha, ale i v rámci celé České republiky. Pokud se chcete některých věcí zbavit odpadne vám nutnost hledat vhodnou skládku. Stěhování Jumbo spolupracuje se smluvním partnerem skládkou v Ďáblicích.

Díky moderní technice, letitým zkušenostem, ale hlavně osobnímu přístupu, proběhne i zdánlivě nemožné stěhování jako na drátkách. Přestaňte se bát stěhování, nemusí trvat dlouho a být psychicky náročné. Díky stěhování Jumbo se z komplikovaného úkolu stane rutinní záležitost.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.