Interiér

LE BON, to je neobyčejný koupelnový nábytek, který evokuje luxus

V souvislosti s moderní kuchyní vám vždy připomínáme, že její úloha již není pouze ryze funkční, ale také sociální s estetická. A to samé platí i o ostatních místnostech, jejichž estetiku jsme v minulosti příliš neřešili a naopak velmi podceňovali. Perfektním příkladem může být koupelna, která v minulosti sloužila pouze k osobní hygieně. Nechápejte to špatně, její funkce se samozřejmě nezměnila, ale na druhou stranu od ní očekáváme mnohem více. Koupelna by neměla být místem, ve kterém se co nejrychleji osprchujeme, ale útulnou oázou, která proces očisty maximálně umocní.

A jak je na tom vaše koupelna? Máte za sebou rekonstrukci, jejímž výsledkem je elegantní a stylová koupelna, která posouvá rutinní hygienu na úroveň zážitku? Nebo vás přestavba teprve čeká a stále přemýšlíte o její budoucí podobě?

Výběr kachliček, obložení a vany či sprchového koutu dnes ovšem přeskočíme a zaměříme se na něco, co většina lidí při rekonstrukci koupelny podceňuje – na koupelnový nábytek, který celkový dojem z nové koupelny posune o několik úrovní výše.

Koupelnový nábytek si nepořizujete jen proto, abyste ho měli. A toužíte-li po koupelně, která bude vzbuzovat emoce, neměli byste na něj hledět jen jako na další úložný prostor a odkladní plochu. Vaše luxusní koupelna si zaslouží mnohem víc – nábytek, který jde ruku v ruce s posledními trendy a byl vyroben z kvalitních materiálů. Zkrátka a dobře nábytek, ke kterému budete mít vztah a na který budete rádi sahat. A přesně takový je i koupelnový nábytek LE BON.

Společnost LE BON založil v roce 1996 René Novák, kterého koupelnový nábytek pohltil již v dobách vysokoškolských studií. Filosofie jeho značky tkví v kombinaci funkcionality, designu a kvality a není náhoda, že patří mezi nejuznávanější české výrobce.

LE BON k výrobě využívá také jedinečný materiál Corian. Tato homogenní a neporézní směs přírodních minerálů, pigmentu a polymeru má v interiéru široké využití. Perfektní vzhled výrobků z Corianu si zamilujete na první pohled. Na návrhy koupelen se na ně můžete třeba hned na www.lebon.cz a samozřejmě i na vlastní oči v brněnském showroomu.

Le bon city life

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.