Reality

Mobilheim – celoroční bydlení bez kompromisů

Mobilní dům neboli mobilheim. Zhruba před čtyřiceti lety se zrodil v USA a poměrně oblíbený byl také v západní Evropě. Na popularitě neztratil a dodnes je o něj velký zájem ve Velké Británii, Francii, Holandsku a v posledních letech i u nás. Koncept moderních mobilheimů vychází z karavanů a přestože jde o mobilní bydlení, nabízí komfort srovnatelný s klasickými stavbami. Mobilheimy se využívají jako kanceláře, ubytovny, prodejní místa a samozřejmě i jako objekty pro plnohodnotné bydlení. V případě zateplených mobilních domů v nich lze bydlet dokonce celoročně.

Plnohodnotné bydlení, ve kterém můžete bydlet po celý rok

Výhody mobilheimu spočívají především v rychlosti, s jakou se v nich lze zabydlet. Jejich součástí je kompletní elektroninstalace, rozvody vody či systém vytápění. Mobilní dům vám prodejce dopraví až na místo a co je nejlepší – obejdete se i bez stavebního povolení. Přemýšlíte-li o rekreačním objektu, přechodném bydlení nebo útulném domku, který můžete obývat celoročně, máte šanci.

Jedinou nevýhodou mobilheimu je skutečnost, že se z nejedná o nemovitost a pořízení nelze financovat hypotékou, ale pouze klasickým úvěrem. Ale ani tato drobná piha na kráse vás nemusí odradit, prodejci obvykle nabízí možnost financování na splátky a to již s minimální akontací. Příkladem budiž dodavatel mobilních domů Mobilheim Plzeň, která se prodejem zánovních i nových mobilních domů zabývá od roku 2005. V nabídce najdete velmi levné, ale také luxusní zateplené mobilní domy celoroční, které na první pohled nerozeznáte od klasických staveb.

Vyberte si luxusní mobilní dům v nadstandardní výbavě

Společnost Mobilheim Plzeň nepůsobí jen v regionu Plzně a dodává zateplené mobilheimy v rámci celé České republiky. Vybraný mobilní dům vám doveze až na místo a provede úpravy dle vašich představ. Přestavba mobilního domu na celoroční zahrnuje kompletní zateplení vnějších stěn a střechy a výměnu oken za plastová s dvojitým sklem. Na přání dostanete mobilheim v „plné výbavě“ včetně spotřebičů a problém nepředstavuje ani změna dispozic.

Na aktuální nabídku mobilních domů se můžete podívat na www.mobilheim-plzen.cz. Společnost Mobilheim Plzeň je jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů a zajistí pro vás kompletní servis včetně náhradních dílů a nadstandardního příslušenství.

Mobilheim celoroční

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!