Chcete mít trávník jako lusk? Nechte, aby se o něj starali profesionálové!

Vaši sousedé ho mají, ale vám se stále nedaří dosáhnout kýženého výsledku. O čem je řeč? V následujících řádcích se zaměříme na váš trávník, který bohužel nevypadá tak, jak jste si vysnili. Jenomže není nic ztraceno – i vaše zahrada může projít proměnou. Stačí, když se svému trávníku začnete náležitě věnovat a poskytnete mu plnohodnotnou péči, jakou si zaslouží. Anebo se obrátíte na odborníky ze společnosti Zahrady Bula. Co pro vás mohou udělat?

Zvládnete to i sami, ale proč nevyužít čas příjemnějším způsobem?

Péče o trávník sice není taková věda a nepochybujeme o tom, že byste to zvládli svépomocí. Jenomže pokud nemáte čas a chuť na zahradničení nebo toužíte po bezchybném zeleném koberci, není nic jednoduššího, než práci přenechat profesionálům. Má-li trávník vypadat k světu, musíte se o něj starat již od prvních jarních dnů. Údržba zahrnuje pravidelné sečení, hnojení, dosévání, provzdušňování a další činnosti, díky kterým bude zatravněná plocha potěchou pro oko. Bez adekvátní péče trávník zpustne a naopak celkový dojem ze zahrady a bydlení naruší.

V čem spočívají služby Zahrady Bula?

Vraťme se tedy k firmě Zahrady Bula, která zajistí pravidelné sekání travní plochy, vysévání nového trávníku, odstranění mechu a nežádoucího plevele, hrabání a hnojení a bude-li to nutné, tak i založení zbrusu nového trávníku (ať už formou výsevu nebo pokládkou travního koberce). Zda se domluvíte na jednorázové akci nebo dlouhodobé údržbě trávníku, je jen na vás. Spolupráci předchází odborná konzultace, v rámci které se zahradníky projednáte základní požadavky – účel a intenzita užívání, požadovaný vzhled (např. plně užitkový, částečně posečený, precizně posečený, reprezentativní apod.). Rozhodnete-li se pro Zahrady Bula, nebudete litovat. Pro dosažení stoprocentního výsledku budou použita kvalitní travní osiva, spolehlivá technika a především zkušenosti a trpělivost. Chcete-li se o službách dozvědět další informace, pokračujte na www.zahrady-bula.cz. Zároveň zde najdete množství praktických tipů ohledně údržby trávníku a zahrady.

Publikováno: 14. 06. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: jak pečovat o trávník | jak udržovat trávník