Garáž

Garážová vrata na míru vaší garáži

Zdá se vám, že by vaší garáži prospěla nová garážová vrata? Pokud ty staré vypadají, jakoby držely silou vůle, na nic nečekejte a začněte se zajímat o aktuální nabídku garážových vrat. Moderní garážová vrata si můžete nechat vyrobit na míru, což dává prostor všem, kteří milují originální věci. Díky zančnému výběru barev, ale i jednotlivých panelů, budete mít garážová vrata, která ve vašem okolí nikdo nemá. Zajímá vás, co byste měli o garážových vratech vědět?

Kvalitní provedení je základ

Berte v úvahu, že nová garážová vrata by měla vydržet mnoho let, ne-li napořád. Vybírejte si proto kvalitní garážová vrata od výrobce, který se může pochlubit kvalitními referencemi a řadou spokojených zákazníků. Vysoce oblíbená jsou garážová vrata vyrobená v tuzemsku. Česká vrata se řadí mezi evropskou špičku, to však neznamená, že za nimi zahraniční garážová vrata v něčem zaostávají. Garážová vrata by měla být motorizována. Pohon vrat je velmi praktický zejména pro ty, kteří neustále otevírají a zavírají garáž. Díky pohonu vrat nebudete muset vylézat z vozu a otevřete je prostřednictvím dálkového ovládání. To jistě ocení i vaše žena. Dejte si však pozor na to, aby vám prodejce zaručil hustou servisní síť. To pro případ, že by se pohon vrat porouchal.

Která vrata pro vaši garáž?

Máte-li garáž větších rozměrů, můžete si pořídit oblíbená posuvná vrata. Pro menší garáže se hodí sekční či rolovací vrata. Vaše nová vrata by měla skvěle izolovat teplo. Pokud vám je v zimě v garáži chladno, díky novým vratům nepocítíte úniky tepla a bude vám při práci příjemně. To samé platí i naopak. V létě vám bude v garáži příjemně chladno.

Výhody moderních garážových vrat v kostce

  • dálkové ovládání
  • moderní design
  • tepelně-izolační bariéra

 

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.