Interiér

Chcete mít doma více místa? Vsaďte na elegantní posuvné dveře!

Trápí vás nedostatek místa a už jste vyzkoušeli všechna možná i nemožná opatření? Pořídili jste si vestavěné skříně, postele s úložnými prostory a stále je to málo? V tom případě pro vás máme potěšující zprávu – prozradíme vám, jak ušetřit další cenné centimetry. Jak by se vám líbily elegantní posuvné dveře? Stačí, když si pořídíte unikátní systém stavebního pouzdra, který umožňuje zasunutí dveří do stěny.

Zajímá vás, kolik prostoru vám může pouzdro pro posuvné dveře poskytnout? V průměru jeden metr čtvereční na jedno stavební pouzdro. Vynásobte to počtem interiérových dveří a získáte zajímavé číslo!

Se stavebním pouzdrem, respektive posuvnými dveřmi, získáte nejen prostor, ale také krásný prvek, díky kterému bude vaše bydlení zase o něco útulnější. Vhodně zvolené pouzdro a dveře dokáží v interiéru hotové divy. Uplatní se nejen v menších místnostech, ve kterých se doslova počítá každý centimetr čtvereční navíc (např. kuchyně, ložnice nebo koupelny), ale také ve větších prostorách. Montáž je poměrně jednoduchá a průměrně zručnému kutilovi netrvá déle než dvě hodiny.

20(2)

Další výhodou stavebního pouzdra je jeho jednoduchý mechanismus, díky kterému systém vydrží funkční až několik desítek let. Vsadíte-li na italská pouzdra Eclisse, která patří k absolutní špičce, zřejmě nebudete muset výměnu dveří řešit ještě déle.

Eclisse pouzdra jsou k mání v těchto variantách:

  • jednokřídlé
  • dvoukřídlé
  • teleskopické
  • zákrytové
  • luce jednokřídlé
  • luce dvoukřídlé
  • syntetis line
  • syntetis line dvoukřídlé
  • teleskopické proti sobě

Italská stavební pouzdra lze namontovat do sádrokartonových a zděných příček a zkombinovat se všemi typy dveří od českých výrobců, tedy i s vašimi stávajícími dveřmi. Jak vypadá v praxi se můžete podívat na www.m-eclisse.cz. E-shop provozuje společnost Mand CZ s.r.o., která nabízí stavební pouzdra a Eclisse příslušenství za nejlepší ceny, s dvanáctiletou zárukou a dopravou a montáží po celé České republice zdarma.

20

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.