Elektronika

Chcete mít přehled o dění ve vaší domácnosti? Pořiďte si fotopast!

Máte strach, že v době vaší nepřítomnosti navštíví váš domov nezvaný host a odnese si cennosti i vaše soukromí? Ani bezpečnostní dveře a zamřížovaná okna bohužel nejsou stoprocentní jistotou – zkušený zloděj dokáže překonat téměř jakoukoliv překážku. A protože policie většinu případů odloží k nevyřešeným, nezbývá, než se o identifikaci pachatele postarat vlastními silami. Může vám pomoct fotopast – zařízení, které se používá v souvislosti s ochranou majetku, ale také myslivostí.

Seznamte se s fotopastí

Co je to fotopast? Digitální zařízení pro venkovní i vnitřní použití. Funguje na jednoduchém principu – jakmile se něco pohne v zorném poli, pořídí snímek nebo videozáznam.

Na trhu jsou také MMS a GMS fotopasti, které snímky posílají na e-mail či mobil, a právě tato funkce je při monitorování objektu neocenitelná. O přítomnosti zloděje budete vědět v momentě, kdy vstoupí do vašeho domu, a okamžitě uvědomíte policii.

Odolný a nenápadný pomocník

Kvalitní fotopasti jsou vyrobeny s ohledem na vysokou odolnost vůči výkyvům počasí, nevadí jim kontakt s vodou a v neposlední řadě nevyžadují připojení na elektrickou síť. Napájí je baterie, které zařízení udrží v provozu po dobu několika desítek dní až měsíců (v závislosti na vytížení).

Zloděj si fotopasti nevšimne, protože při snímání nevydává žádné zvuky. Měli byste se však poohlédnout po modelu z kategorie fotopasti s neviditelným přísvitem, protože právě tato zařízení umí fotit i ve tmě bez světelného efektu.

Kolik vás bude fotopast stát?

Moderní technologie je natolik praktická, že ji využívají také státní instituce pro monitoring důležitých objektů. Jistě vás potěší i dostupné ceny – kvalitní kousky lez sehnat i v cenové relaci do pěti tisíc korun. V rozmezí pěti až deseti tisíc pak seženete špičkové modely s pokročilými funkcemi.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.