Elektronika

Kamerové systémy jsou stále dostupnější. Můžete si je pořídit i do bytu nebo domu

Říkáme náš „náš dům náš hrad“, ale jen do té doby, než naše soukromí naruší nezvaný host. Možná se to stalo i vám – vrátili jste se z dovolené nebo práce a zjistili jste, že si někdo bez dovolení „vypůjčil“ zahradní techniku z garáže. Anebo ještě hůř – zloděj se producíroval po celém bytě a kromě toho, že vám způsobil majetkovou újmu, narušil vaše soukromí. Tyto a podobné situace mohou přivodit vážnou psychickou újmu a velmi dlouho trvá, než se s tím srovnáme. Možná by se nic z toho to nestalo, kdyby byl v domě nainstalován kamerový systém.

Proč si do bytu nebo domu nainstalovat kamery?

Technika se neustále vyvíjí a kromě toho, že nabízí mnohem lepší parametry, je rok od roku levnější. Kamerový systém už dávno nepatří pouze do finančních institucí, výrobních podniků, skladů a dalších míst s vysokou mírou rizika. Stále častěji je k vidění i v běžných domácnostech a není jediný důvod, proč by neměl chránit i vás. Již samotná přítomnost kamery může potencionálního pachatele odradit. A pokud se přeci jen rozhodne poctít váš domov návštěvou, výrazně se zvýší šance na jeho dopadení.

Moderní technika toho umí opravdu hodně

Již několik let hraje prim digitální technologie, která postupně vytlačuje staré analogové kamery. Moderní kamery nabízí vysoce kvalitní záznam obrazu i zvuku a to i za špatných světelných podmínek. Některé modely zaznamenávají dění také v noci a to na vzdálenost až několik desítek metrů. Ze záznamu lze rozpoznat i velmi detailní prvky jako je SPZ vozidla apod. Samozřejmostí je i komunikace na dálku pomocí chytrého telefonu. Funkcionalita některých typů kamer je velmi pokročilá a lze nastavit automatické přeposílání záznamu do centrálního systému bezpečnostní služby apod.

Obraťte se na odborníky

Domácí kamerový systém se však neskládá pouze z kamer, ale také dalších prvků. Rozhodnete-li se pro instalaci, poraďte se s odbornou firmou, která vám doporučí vhodné řešení. V některých místech není možné použít standardní řešení a proto je nezbytné použít bezdrátový kamerový systém. Chcete-li, aby se z vašeho domu stala nedobytná pevnost, obraťte se na MACOM SECURITY s.r.o., která zajišťuje komplexní služby v oboru ochrany osob a majetku. S firmou spolupracují významné státní instituce a renomované podniky. Více na www.macom-security.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.