Elektronika

Přestala vám hrát televize?

Ačkoliv jsou ceny moderních LCD a plasmy velmi nízké, celá řada lidí ještě nepocítila potřebu vyměnit svou starou televizi za ultra plochý výkvět moderní techniky. Pokud jste ještě do nedávna měli klasickou „bednu“ a odešla do věčných lovišť, jistě jste začali přemýšlet nad tím, jakou televizi si pořídíte. Sortiment je skutečně obrovský a vybrat si tu pravou není úplně nejjednodušší a to zejména tehdy, když elektronice nerozumíte.

 

V prvé řadě si je třeba ujasnit, kolik za novou televizi chcete utratit. V dnešní době není problém pořídit slušnou televizi do deseti tisíc korun. Do této částky s přehledem koupíte kvalitní LCD televizi s úhlopříčkou 82 cm. Výběr velikosti je dalším faktorem, který nesmíte podcenit. Na příliš velkou televizi v malém pokoji se nedívá zrovna nejlépe. Do klasického panelákového bytu je oněch 82 cm ideální. V případě, že bydlíte ve větším bydlení a chcete za televizi utratit více, neváhejte zvolit větší velikost.

 

Ideální volbou jsou LED televize, které jsou velmi úsporné. Parametry televize nemusíte příliš řešit. Většina se dělá ve full HD a nabízí spoustu užitečných funkcí. Pokud chcete televizi levněji, podívejte se po ní na internetu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.