Rekonstrukce domu

Když malá lodžie nestačí

Funkční lodžie je snem každého vlastníka bytu. Prostor, který dává volný průchod z bytu do exteriéru a přitom je schovaný pod střechou, má mnoho výhod. Bezvadně se zde suší prádlo, kouří cigareta, pije kafíčko, pěstují plodiny a všechno ostatní, cokoliv si jen budete přát.

Výzkumy prokazují, že v lodžiích lidé stráví až třetinu času, který jsou oficiálně doma. Díky své oblíbenosti jsou lodžie využívány dospělými i dětmi, a tak se často stává, že se na pobyt zde tvoří nepsané pořadníky a z hlediska uspořádání je důležitý každý centimetr. Každý chce mít to svoje „místečko na slunci“. Tolik žádanou kapacitu může navýšit plánovité rozšíření.

Neuvěřitelná proměna

Aby více místa bylo, přispěchá na pomoc rozšíření betonové lodžie. Prakticky lze celou záležitost vyřešit předsazením zaskleného systému, který umožňuje zvětšení stávající plochy až o jeden metr. Proveditelnost je ve dvou variantách: předsazenou balkonovou konstrukcí nebo vloženou balkonovou konstrukcí.

Předsazení je reálné pro maximální šíři lodžie 6 metrů, čemuž odpovídá 99% všech standardních typů. Samotnou přístavbu pak tvoří materiálově ocel, hliník a speciální sklo. Zasklívací systém je trendy způsob, jak snížit tepelné ztráty a zvýšit pocit bezpečí vašeho domova. Zasklení umožňuje jednotlivé okenní díly zasouvat za sebe a kdykoliv otevřít téměř celou prosklenou plochu lodžie.

Abyste o sebe nezakopávali

Vložená balkonová konstrukce mže rozšířit stávající podestu až o 80 cm. Do prostoru lodžie se vsune konstrukce podesty, na které je vybraná podlahová krytina. Systémy Pekstra promění váš starý nudný lodžijový prostor v sympatickou oázu klidu a pohody, kde o sebe nebudete zakopávat a každý si zde najde své místo.

Rozšíření lodžie je investicí, která se záhy vrátí. Odměnou vám bude větší pohodlí, víc odkladových ploch pro nejrůznější sezónní věci a taky úspora energií za vytápění. Uzavřená lodžie může přinést až o čtvrtinu nižší náklady, které během celého roku vydáte za teplo. Korunka ke korunce a ve výsledku to již zato stojí!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.