Plyn od RWE - správná volba pro ty, kteří chtějí mít své jisté

Plyn od RWEVčera jsme vás informovali o plánovaném zdražení plynu, které může činit až 3 %. V domácnosti, která plyn využívá nejen na topení, ale i na ohřev vody a vaření se může zdánlivě nepatrné navýšení projevit poměrně výrazně. Odběratelé, kteří si hlídají každou korunu, nesou zdražování velmi nelibě a proto se poohlíží po levnější alternativě. Nabídka je skutečně pestrá a dodavatelé se předhání s výhodnějšími tarify. Při výběru toho nejlepšího však buďte obezřetní. Dodavatel, který aktuálně nabízí nejnižší ceny, totiž nemusí být nejlevnější i v dalším kvartálu. Nevyplatí se proto důvěřovat někomu, kdo sice neslibuje absolutně nejnižší cenu, ale i tak je v porovnání s většinou dodavatelů velmi levný a navíc nabízí další výhody, o kterých si může konkurence nechat zdát?

Pestrý výběr tarifů a perfektní zákaznický servis

Mezi společnosti, které nabízí mnohem více než jen cenově dostupný plyn, patří i RWE. České domácnosti odebírají plyn od RWE již pátým rokem a patří k nejspokojenějším odběratelům vůbec. Důvodů je hned několik. RWE se snaží pružně reagovat na změny a potřeby svých zákazníků a nabízí jim nové tarify, ze kterých si každý může vybrat ten nejvhodnější. Momentálně jsou to především tarify RWE plyn standard a profit. K těm před časem přibyl i nový tarif optimal, který sklidil velmi kladnou odezvu. Ceny plynu si můžete prohlédnout na webových stránkách od RWE, nebo se rovnou obrátit na zákaznickou linku. Ta funguje nepřetržitě a to jak formou telefonické infoliky, tak online služby. Pracovníci vám vždy ochotně sdělí všechny potřebné informace a poradí vám s výběrem tarifu, jakožto i s přechodem od jiného dodavatele.

Proč si vybrat RWE?

Otázkou však je, proč odebírat RWE plyn, když existují ještě levnější alternativy. Důvod je prostý, RWE patří mezi dominantní evropské dodavatele a garantuje svým klientům jistoty, které konkurence nabídnout nedokáže. Zárukou je především dlouhodobá působnost společnosti a její další aktivity, které jsou důkazem stability. Za zmínku stojí spolupráce s charitou Naše dítě nebo účast na dlouhodobých projektech pro sportovce. Hledáte-li dodavatele, který je nejen levný, ale zároveň se na něj můžete spolehnout, je pro vás RWE správnou volbou.

Publikováno: 17. 01. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: levný plyn | plyn od RWE | RWE | RWE plyn | RWE tarify