Energie

Plyn od RWE – správná volba pro ty, kteří chtějí mít své jisté

Plyn od RWEVčera jsme vás informovali o plánovaném zdražení plynu, které může činit až 3 %. V domácnosti, která plyn využívá nejen na topení, ale i na ohřev vody a vaření se může zdánlivě nepatrné navýšení projevit poměrně výrazně. Odběratelé, kteří si hlídají každou korunu, nesou zdražování velmi nelibě a proto se poohlíží po levnější alternativě. Nabídka je skutečně pestrá a dodavatelé se předhání s výhodnějšími tarify. Při výběru toho nejlepšího však buďte obezřetní. Dodavatel, který aktuálně nabízí nejnižší ceny, totiž nemusí být nejlevnější i v dalším kvartálu. Nevyplatí se proto důvěřovat někomu, kdo sice neslibuje absolutně nejnižší cenu, ale i tak je v porovnání s většinou dodavatelů velmi levný a navíc nabízí další výhody, o kterých si může konkurence nechat zdát?

Pestrý výběr tarifů a perfektní zákaznický servis

Mezi společnosti, které nabízí mnohem více než jen cenově dostupný plyn, patří i RWE. České domácnosti odebírají plyn od RWE již pátým rokem a patří k nejspokojenějším odběratelům vůbec. Důvodů je hned několik. RWE se snaží pružně reagovat na změny a potřeby svých zákazníků a nabízí jim nové tarify, ze kterých si každý může vybrat ten nejvhodnější. Momentálně jsou to především tarify RWE plyn standard a profit. K těm před časem přibyl i nový tarif optimal, který sklidil velmi kladnou odezvu. Ceny plynu si můžete prohlédnout na webových stránkách od RWE, nebo se rovnou obrátit na zákaznickou linku. Ta funguje nepřetržitě a to jak formou telefonické infoliky, tak online služby. Pracovníci vám vždy ochotně sdělí všechny potřebné informace a poradí vám s výběrem tarifu, jakožto i s přechodem od jiného dodavatele.

Proč si vybrat RWE?

Otázkou však je, proč odebírat RWE plyn, když existují ještě levnější alternativy. Důvod je prostý, RWE patří mezi dominantní evropské dodavatele a garantuje svým klientům jistoty, které konkurence nabídnout nedokáže. Zárukou je především dlouhodobá působnost společnosti a její další aktivity, které jsou důkazem stability. Za zmínku stojí spolupráce s charitou Naše dítě nebo účast na dlouhodobých projektech pro sportovce. Hledáte-li dodavatele, který je nejen levný, ale zároveň se na něj můžete spolehnout, je pro vás RWE správnou volbou.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.