Interiér

Poznejte výhody dřevěného nábytku z masivu

Zařídit bydlení není tak snadné, jak to na první pohled vypadá. A o výběru nábytku to platí dvojnásob. Zorientovat se v trendech, které se neustále mění a zvolit materiál, který bude vypadat jako nový i po letech, je úkol hodný odborníka. Vždy však můžete vsadit na jistotu – na dřevěný nábytek u masivu. Provoňte svou domácnost vůní dřeva a objevte výhody materiálu, na který nedali dopustit již minulé generace.

Nic proti moderním materiálům, ale dřevo je zkrátka dřevo. Dřevěný nábytek z masivu je zdravotně nazávadný a neuvolňují se z něj nebezpečné látky (např. formaldehydy), které se používají v pojivech dřevotřískových desek. Splňuje všechna kritéria pro zdravý domov, který obývají děti nebo osoby s alergiemi.

Dřevěný nábytek z masivu

Vybavíte-li si byt nábytkem z masivu, budete se z něj těšit až desetkrát déle než z nábytku z lamina či dřevotřísky. V případě poškození ho jednoduše opravíte a bude opět vypadat jako nový. S dlouhou životností souvisí i finanční úspora. Investice do kvalitního dřevěného nábytku z masivu je sice vyšší, ale na druhou stranu ho už nebudete muset nahrazovat jiným. To se o „levnějším“ nábytku z méně kvalitních materiálů říct nedá…

Ať už vás k pořízení nábytku ze dřeva přimějí jeho specifické výhody, nebo jen přirozená krása, poohlédněte se po něm u tradičního českého výrobce, který sklízí úspěchy především v zahraničí. Firma Dudinger vyváží výrobky do Německa, Rakouska a Itálie, ale v posledních letech výrazně stoupla poptávka i na českém trhu. Zdá se, že i Češi, po vzoru svých západních sousedů, opět objevují výhody přírodních materiálů a dřevěný nábytek se začíná objevovat nejen v interiérech bytů a domů, ale také v hotelích a penzionech.

Dřevěný nábytek

Firam Dudinger vyrábí dřevěný nábytek z kvalitního smrku, dubu, břízy a buku a to v deseti odlišných nábytkových programech. Na své si tak přijdou milovníci klasického i moderního bydlení. Ti nejnáročnější si nechávají vyrobit nábytek na míru dle specifických požadavků. Pokud vás česká výroba světové kvality zaujala, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku na www.dudinger.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.