MATRACENO: český výrobce má v rukávu i ekologické matrace!

Spánek je nekonečné téma a přestože jsme mu věnovali poměrně dost pozornosti již v minulosti, nebudeme se mu vyhýbat ani nadále. Dnes se zaměříme na českého výrobce matrací Matraceno, který má v oboru bohaté zkušenosti. Aby také ne, když se výrobě matrací věnuje dvacet let...

Filosofie firmy hovoří za vše. Nešetří na technologiích ani na materiálech, ale přesto nabízí cenově přijatelné matrace, které uspokojí i velmi náročné spáče. Nezáleží na tom, zda potřebujete provizorní matraci do pokoje pro hosty nebo luxusní model, kterým by nepohrdla ani princezna na hrášku. Vždy se můžete spolehnout na vysokém standartu, díky kterému si vaše tělo skutečně odpočine. Sortiment od Matraceno potvrzuje, že za kvalitní matraci skutečně nemusíte dát polovinu měsíčního platu. Na své si přijdete i v případě individuálních požadavků. Sháníte mírně zahnutou matraci s vykrojením pro sloupek v podpalubí vašeho hausbótu? Žádný problém...

Vybere si každý, opravdu každý

A protože někdo rád to a ten zas tohle, je i nabídka matrací velmi pestrá. Najdete v ní klasiku i méně obvyklé materiály. Sortiment čítá vysoce kvalitní pěnové matrace v různých cenových skupinách, luxusní pružinové matrace, ale i poměrně netradiční matrace z koňských žíní. Materiál se vyznačuje vysokou vzdušností a velmi dobře odvádí vlhko. Své vlastnosti si zachovává i při dlouhodobé mechanické zátěži a patří mezi obnovitelné zdroje. Chcete-li usínat s pocitem, že výroba vaší matrace neuškodila životnímu prostředí, jste na správné adrese.

Za zmínku však stojí i ostatní přírodní materiály – kokosové rouno nebo latexová pěna, jejichž vlastnosti si s koňskými žíněmi v ničem nezadají. Lehací plocha z ovčí vlny zase podporuje správnou funkci kožních žláz a podílí se na zvýšené tvorbě kloubního maziva. Slouží tak jako účinná prevence před kloubními onemocněními.

Spíte na pohovce? Pořiďte si tu, která vás nezmrzačí!

MatracenoNeměli bychom zapomenout ani na „chytré“ pohovky, které jsou určeny obyvatelům menších bytů. Nemáte-li dost místa na vlastní postel a nechcete spát na gauči, který není ke každodennímu spánku přizpůsoben, budete z modelů ASON nadšení. Už žádné kompromisy mezi postelí a sedací soupravou, chytré pohovky jsou pohodlné, praktické a velmi elegantní.

Pokud vás nabídka zaujala, nezapomeňte se podívat na internetový obchod matraceno.cz.