České venkovní bazény od EKOPLAST jsou kvalitní, krásné a cenově dostupné

Léto, sluníčko, opalování na terase a samozřejmě i koupání v bazénu. Pokud vám váš stávající bazének nestačí a toužíte po takovém, ve kterém s i zaplavete nebo se necháte unášet protiproudem, obraťte se na českého výrobce EKOPLAST TELČ s.r.o. a splňte si sen. Společnost se výrobou bazénu zabývá již dvaadvacátým rokem a nabízí vysoce kvalitní laminátové a plastové bazény. Velikostí ani tvarem limitováni nebudete a jak bude výsledná podoba bazénu vypadat, záleží jen na vašich představách.

Nedělejte kompromisy a dopřejte si perfektní koupání

Zabudované bazény jsou rok od roku dostupnější a už dávno neplatí, že si je může dovolit jen hrstka nejmovitějších. Cenová nabídka od EKOPLASTu TELČ vás mile překvapí, nicméně kompromisy vůči kvalitě se překvapivě konat nebudou. Právě naopak – česká firma vyrábí venkovní i vnitřní plastové  bazény z prvotřídního polypropylenu s UV stabilizátorem a poskytuje na ně desetiletou záruku. Skelet je velmi odolný vůči mechanickému poškození a vzhledem k absenci svárů (bazén tvoří pouze jediný, umístěný za schody) splňuje vysoké požadavky na estetiku. Bazén s dispozicemi do 8 metrů délky a 4 metrů šířky EKOPLAST dopraví na na místo a větší bazén vyrobí přímo u vás. Vzhledem komplexní nabídce služeb se nebudete muset starat o zabudování bazénu a související stavební práce jako je pokládka dlažby nebo instalace volitelného příslušenství. Chcete si koupací sezónu užívat mnohem déle a to i za „psího“ počasí? V tom případě nezapomeňte na bazénové zastřešení. O bleskurychlé nahřátí vody se zase postarají sluneční kolektory. EKOPLAST nabízí realizaci bazénů na míru a dodává kompletní sortiment příslušenství. Až vaši škodolibí sousedé zjistí, že máte v bazénu protiproud a stylové osvětlení, zblednou závistí. A to netuší, že se nemusíte starat ani o motorovém navíjecím zařízení, které vám usnadňuje manipulaci s elegantními bazénovými roletami... Bazény na míru

Je-libo septik nebo ČOV?

Pokud vás možnost, jak získat dokonalou koupací plochu, zaujala, přečtěte si o českých plastových bazénech další informace na www.ekoplast.cz. Na webové prezentaci společnosti EKOPLAST TELČ najdete také aktuální ceníky a nabídku dalších produktů. S prázdnou neodejdete ani v případě, že momentálně řešíte čištění odpadních vod. Nás zaujaly odolné a maximálně praktické samonosné septiky, jejichž instalace je velmi rychlá a obejde se bez zbytečných stavebních prací. Na výrobním programu jsou také čistírny odpadních vod a další výrobky související s čištěním odpadních vod.