Interiér

Nové interiérové dveře za 60 sekund – to tady ještě nebylo

Dveře patří společně s okny k nejvíce namáhaným interiérovým prvkům a právě proto bychom si na jejich výběru měli nechat řádně záležet. Spousta z nás navíc zapomíná, jak mohou vhodně zvolené dveře interiér oživit. Měli bychom se proto zaměřit nejen na kvalitní materiály, ale i nadčasový design. Všechny tyto předpoklady splňují interiérové dveře značky Da Vinci, které si navíc můžete objednat velmi elegantním způsobem. Díky šikovnému konfigurátoru provedete objednávku během několika minut.

Vyberte si nové interiérové dveře během několika minut

Zapomeňte na nepraktické tištěné katalogy, které vám stejně neprozradí, jak budou ve finále interiérové dveře vypadat. Jednominutový konfigurátor dveří na webu dvere-davinci.cz vám výběr usnadní a navíc ušetří spoustu času. Jednoduše si vyberete model, který vás nejvíce zaujme, jeho variantu, druh povrchu a barvu, typ prosklení, zvolíte rozměry a potvrdíte objednávku. Jednodušší už to opravdu být nemůže. Nakonfigurované dveře se zobrazují v takové podobě, v jaké k vám dorazí domů – nekupujete zajíce v pytli.

Da Vinci nejsou obyčejné interiérové dveře

Rychlost objednávky samozřejmě není jediný důvod, proč si vybrat právě dveře značky Da Vinci. Mezi další výhody patří i jedinečné řešení oblých hran, který je nejen estetičtější než klasické ostré hrany, ale zároveň dveřím propůjčuje vyšší odolnost vůči oděrům a nečistotám a mimo jiné je také bezpečnější. Neměli bychom zapomenout ani na povrch z kontinuálně lisovaného laminátu (CPL laminát), který je velmi trvanlivý a velmi odolný. Výrobce garantuje desetiletou záruku na jeho stálost.

Nedílnou součástí dveří jsou také zárubně, které si můžete vybrat ve stejném dekoru. Mimochodem, veškeré doplňky ke dveří dostanete jako bonus zcela zdarma. Nevěříte nám? Přesvědčte se sami na dvere-davinci.cz. Interiérové dveře Da Vinci půjčí vašemu bydlení jedinečný charakter.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.