Rekonstrukce domu

Účinné řešení proti otravnému hmyzu, síť do okna

Letní měsíce jsou obdobím, kdy máme často celý den i noc otevřená okna a větráme, co to jenom dá. Zvláště večer a v noci však může rozsvícené světlo otevřeným oknem přilákat nevítaného hosta – hmyz, který nás pak svou přítomností bude obtěžovat až do rána. Velmi jednoduchým a zároveň vysoce účinným řešením jsou sítě do oken. Ty umožní nepřetržité větrání s plně otevřeným oknem a zároveň zabrání těmto nezvaným návštěvám.

Sítě do oken od společnosti Climax se dají jednoduše namontovat na jakékoliv okno. K dispozici jsou i sítě, při jejichž montáži není nutné zasahovat do okenního rámu. Díky tomu je možné na zimní období síť vyjmout a chránit ji tak před dlouhodobým působením mrazu a vlhka. Velkou výhodou sítí do oken od společnosti Climax je i jejich moderní vzhled. Stanou se tak nejen funkčním, ale také dobře vypadajícím doplňkem vaší fasády.

Sítě jsou vhodné jak do klasických, tak do oken francouzských či balkónových dveří. Na výběr máte z dvou typů rámů – buď hliníkové nebo z extradurovaného profilu a hned z několika druhů provedení samotné sítě. Kromě tří barevných variant (černá, šedá a průhledná) je možné rám rovněž osadit speciální protipylovou síťovinou, která umožní volné dýchání i pro alergiky. Je možné použít také odolnějšího materiálu, který je vhodný, když máte domácího mazlíčka nebo zvídavé dítě.

Společnost Climax nabízí svým zákazníkům širokou síť prodejen po celé České republice. Z toho důvodu může nabídnout velmi rychlé dodací lhůty. Na naše proškolené zaměstnance se můžete za všech okolností spolehnout. Pomohou vám vybrat přesně ten správný typ sítě do oken přesně podle typu vašeho okenního rámu i okna samotného, i podle vzhledu fasády vašeho domu. Se sítěmi do oken od společnosti Climax je konec s otravným hmyzem. Užijete si ničím nerušeného větrání po celé léto.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.