Zahrada a rostliny

Čerpadlo – neocenitelný pomocník na zahrádce i ve vytopeném sklepě

Čerpadlo hondaHledáte perfektního pomocníka pro zavlažování zahrady nebo ovocného sadu? Potřebujete odčerpat kalnou vodu s příměsí pevných částic, která vám zatekla do sklepa? V tom případě se rozhodně neobejdete bez vodního čerpadla. Vzhledem k širokému spektru výrobců a ještě většímu počtu jednotlivých přístrojů jsme se zaměřili na ty nejspolehlivější – motorová čerpadla japonského výrobce Honda. Pátá největší automobilka na světě je mimo jiné i největším producentem samostatných motorů a její ucelený řada čerpadel uspokojí prakticky jakéhokoliv zákazníka.

Spolehlivost a dlouhá životnost

Honda dosazuje do všech svých čerpadel výkonné čtyřtaktní benzinové motory, které jsou známé svou spolehlivostí, nízkou spotřebou a ekologickým provozem. Jejich součástí nejsou žádné řemenové nebo řetězové převody – hnací hřídel motoru je napojena na oběžné kolo čerpadla. Skříň je připojena k bloku motoru. Důmyslná konstrukce tak zaručuje snadnou údržbu a jednoduché čištění.

Vyberte si z čerpadel ve výkonech od 14 do 1640 l/min

Honda nabízí mnoho výkonnostních variant čerpadel, která jsou vybavena vysoce kvalitním kluzným keramickým těsněním s příměsí silikonu, automatickou ochranou motoru při nízké hladině olejové náplně, sacím košem umožňujícím nasátí pouze přípustné velikosti částic v kapalině a šroubením, svorkami a hadicovými nástavci na hrdle sání i výtlaku.

Stroje si můžete prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti Honda, hondastroje.cz, kde najdete aktuální ceny a seznam všech prodejců, kteří zařízení japonského výrobce nabízí. Kromě stále oblíbenějších ručních čerpadel si můžete vybrat také z profesionálních kalových a průmyslových vodních, tlakových a chemických čerpadel.

Technika Honda patří mezi absolutní špičku ve svém segmentu a vzhledem k bezkonkurenčnímu poměru ceny a kvality budete jen těžko hledat vhodnější alternativu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.