Rekonstrukce domu

Na scénu přichází anhydritové podlahy. Proč jsou tak žádané?

Čeká vás rekonstrukce domu? Nevyhovují vám stávající podlahy? Anebo snad stavíte takříkajíc z gruntu a rádi byste měli ve svém domě komfortní podlahové vytápění? Tak či tak upřete pozornost na anhydritové neboli lité podlahy. Zeptali jsme se odborníků z firmy Anhypodlahy s.r.o. na podrobnosti související se samonivelačním potěrem Anhyfast 20,30 MPa.

Když se řekne anhydrit

Anhydritové podlahy se vyrábí ze směsi na bázi síranu vápenatého, vody, písku a několika dalších přísad. Certifikovaná receptura dává vzniknout jedinečnému samonivelačnímu potěru s prvotřídními vlastnostmi. Firma Anhypodlahy vybírá vysoce kvalitní suroviny, které si ověřila během letité praxe v oboru.

Beton je minulost, anhydrit budocnost

Anhydrit je moderní materiál, který se používá při výstavbě rodinných domů, komerčních objektů i bytů. Využití je pestré a oproti betonovým podlahám nabízí lidé podlahy několik podstatných výhod.

Aplikace lité podlahy je rychlá a obejde se bez fyzicky namáhavé práce. Podlaha je pochozí již na druhý den a po čtyřech až pěti dnech je možné ji zatížit.

Díky dokonalému rozprostření samonivelačního potěru vzniká pevný, hladký a rovný povrch s absencí dilatačních spár. Na ten lze položit libovolný typ podlahové krytiny.

V úvodu jsme zmínili podlahové vytápění. To je v kombinaci se samonivelačním potěrem velmi efektivní. Homogenní směs se rychle prohřívá a má velmi dobrou vodivost. Vzhledem k tomu, že se směs pokládá v tekutém stavu, může proniknout do všech míst v okolí potrubí podlahového vytápění.

Zvládnete to svépomocí?

Napadlo vás, že aplikaci anhydritu provedete svépomocí? Na tuto myšlenku raději zapomeňte. Anhypodlahy používají speciální výrobní zařízení, kterým směs dopraví na místo. Až poté se smíchá s vodou a rychle „nalije“ na připravený podklad. Výsledkem je perfektně rovná podlaha bez spár a trhlin. Chcete-li se dozvědět více, pokračujte na www.anhypodlahy.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.